Technik automatizace

Hledaná pozice

Místo práce: Kladno (informace o místu práce: Kladno)

Mzda: 50000 - 60000 Kč/měsíc

Požadavky na zaměstnance

Pro známou zavedenou společnost v oblasti potravinářství v oblasti výroby pečiva hledáme uvedenou pracovní pozici.

náplň práce:
diagnostika a odstraňování poruch v automatizovaném provozu
podpora činnosti směnových pracovníků
spolupráce při opravách a úpravách výrobních zařízení
zajišťování preventivní údržby, správcovství software a hardware řídících systémů
zálohování PLC (Siemens), HMI, frekvenčních měničů apod.
základní diagnostika prvků průmyslové sítě
účast při zprovozňování nových technologií
komunikace s dodavateli zařízení
komunikace s externími partnery
navrhování a zavádění nápravných a preventivních opatření
vedení dokumentace (evidence HW, servisní zásahy, opravy atd.)
spolupráce na proškolování členů údržby

co vám nabídneme:
zajímavé finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a dovednostem
náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč (20.000 po 3 měs., 30.000 po 6 měs od nástupu)
letní a zimní bonus podle obchodních výsledků firmy
práci v Kladně ve velmi přátelském a pohodovém týmu
respektující a podporující firemní kulturu stabilní rodinné belgické firmy - na té si opravdu velmi zakládáme a odlišuje nás od jiných firem
nástup dohodou (zpravidla do 14 dnů, nebo počkáme, až vám doběhne výpovědní doba)
pravidelná školení dovedností a osobnostního rozvoje (máme i interní lektory)
25 dnů dovolené (odpočíváme, cestujeme, pak si o tom povídáme a inspirujeme se)
pracovní dobu jen 37,5h týdně (i mimopracovní život je pro nás důležitý)
dotované stravování ve vlastní kantýně (kuchaři nám vaří snídaně, obědy – výběr ze 3 jídel, večeře)
stravenkový paušál
kávu, čaj a k tomu pečivo z naší produkce na pracovišti zdarma
denně pečivo domů zdarma (např. donuty, plněné kapsy, rolky, mřížky, šneky, croissanty, či kaiserky, bagety, kornbagety atd. )
zaměstnanecké slevy na výrobky (dort, donuty, koblížky apod. se na párty vždy hodí)
spojení MHD až do firmy (linky 612 a 614, zastávka Belgická, nebo 630 zastávka Pekárna)
velké hlídané parkoviště v areálu firmy
hlídanou kolárnu pro sportovce, kteří chtějí jezdit do práce na kole
kurzy angličtiny (1x týdně v pracovní době)
příspěvek na penzijní pojištění
referral program (odměna za přivedení nového kolegy ve výši 30.000 Kč)
firemní a týmové společenské, kulturní a sportovní aktivity apod.
slevy na divadelní představení či sportovní utkání
dárky pro zaměstnance a mnoho dalšího

co od vás očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnické zaměření
vyhlášku 50/1978 Sb., §5 nebo vyšší
základní znalost angličtiny (základní interní komunikace, orientace v dokumentaci)
znalost měření a regulace
orientaci v technické dokumentaci
uživatelská znalost práce s MS Office
praxi a zkušenosti v údržbě výrobních linekjak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.