Mistr ve skladu (m/ž) | motivační mzda až 45 000 Kč | volné víkendy!

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Mzda: 45 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve skladu Vám není cizí? Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám směnný provoz? Pak hledáme právě Vás! Jaká bude Vaše náplň práce? - Zodpovědnost za příchozí zboží, skladové hospodářství, zásobování výroby a procesy expedice zboží - Asistence při zajišťování (spolu s vedoucím skladu) splnění dohodnutých logistických cílů - Inventarizace dílů na denní i roční bázi - Zodpovědnost za zaměstnance, zaškolení zaměstnanců, kontrola docházky, kontrola BOZP a PO - Řízení specifických procesů pro divizi post - sériové výroby - Komunikace napříč odděleními - Celkové vedení týmu svěřených zaměstnanců

- Mzda až 45 000 Kč - Hodinová mzda 170 Kč až 180 Kč + příplatky za směnnost - Příjemné, čisté a nehlučné pracovní prostředí ve zcela nové hale - Odborné vzdělávání, možnost rozšíření kvalifikace a kariérního růstu - Podporu zkušených kolegů nejen při zaškolení - 25 dní dovolené - Závodní stravování přímo v budově s příspěvkem na stravu - Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době - Odměnu za doporučení nového kolegy - Dobrou dostupnost MHD z centra města (28, 24, 370) - Další zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru, tzv. Benefit plus program

Požadavky na zaměstnance

- SŠ technického směru - Praxi na obdobné pozici v logistickém skladu - Ochotu pracovat na směny - Zkušenost s IS SAP, nebo jiným podobným systémem - Mírně pokročilá práce na PC, mobilní skladník (čtečka) - Zodpovědnost, komunikativní osobu, přirozenou autoritu - Pečlivost, důslednost a loajalitu - Řidičský průkaz sk. B výhodou