Strategický nákupčí (m/ž)

Hledaná pozice

Místo práce: Stříbro (informace o místu práce: Stříbro)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Odpovědnost za veškerý nepřímý nákup materiálu a služeb v rámci přidělených lokalit a kategorií
* Příprava a realizace kontraktů, kontrola předložených nabídek, sestavování cenových srovnávacích listů a vyhodnocení
* Uzavírání smluv a zadávání příslušných objednávek
* Tvorba základny preferovaných dodavatelů
* Jednání s dodavateli
* Vykazování možných a dosažených úspor nákladů a eliminace nákladů pomocí zavedených nástrojů pro zadávání zakázek
* Správa smluv, zajištění transparentnosti všech smluv, pravidelná kontrola podmínek a platností
* Neustálé zlepšování postupů a systémů s ohledem na nepřímý nákup

Jiné výhody

* Zajímavé finanční ohodnocení
* Skvělý tým spolupracovníků
* Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
* 25 dní dovolené
* Možnost stravování zdarma (jedno jídlo denně)
* Příspěvek na dojíždění 2,5 Kč/km
* Roční bonus dle finančních výsledků společnosti (až 100 % měsíční mzdy)
* Cafeterie (Flexi passy) do výše 4 500 Kč za rok
* Životní pojištění / penzijní připojištění 2% hrubé mzdy (po 1 roce u společnosti)
* Odměny za pracovní výročí a životní jubileum
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

* VŠ (se zaměřením na obchod) nebo SŠ (s prokazatelnou praxí na dané pozici)
* Odborná praxe ve výrobní společnosti
* Zkušenosti s prací v mezinárodních týmech a v mezinárodním prostředí
* Zkušenosti s vyjednáváním a řízením smluv mezinárodních a lokálních dodavatelů
* Schopnost analyzovat komplexní data a vyvíjet strategie
* Vynikající jednání, prezentační dovednosti, organizovanost a schopnost stanovení priorit
* Výborné analytické schopnosti a ochota dosahovat výsledků v týmovém prostředí
* Sebemotivovaný, zaměřený na výsledky, nadšený, týmový hráč
* Angličtina minimálně B2, němčina velikou výhodou
* Zkušenosti s MS Office a SAP

Inzerující společnost

Hofmann Wizard s.r.o. - Import, IČO: 25236016

Prešovská 201/4, 301 00 Plzeň - Vnitřní Město