Obsluha přesného CNC stroje

Hledaná pozice

Místo práce: Turnov (informace o místu práce: Turnov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka, který působí v exkluzivním světě výzkumu a vývoje hledáme kandidáta na pozici - Obsluhu přesného CNC stroje. Staň se součástí týmu dlouhodobě úspěšné společnosti působící mimo prostředí automobilového průmyslu.
* Malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku na špičkových CNC strojích (soustruh, frézka).
* Optická kontrola dílů pomocí mikroskopů.
* Kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly.
* Seřizování strojů a tvorba seřizovacích i technologických postupů.
* Trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů.

Jiné výhody

* Dvě směny- 6:00-15:00, 15:00-23:00.
* Příplatky nad rámec zákoníku práce.
* 13. mzda při splnění firemních ukazatelů.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na penzijní připojištění.
* Stravenky Sodexo Gastro Pass.
* Věrnostní program Sodexo Flexi Pass.
* Sportovní a společenské aktivity.
* Nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště.
Pokud máte zájem o tuto pracovní příležitost, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! Těšíme se na vás!

Požadavky na zaměstnance

* SOU/SŠ vzdělání technického směru, případně praxe ve strojírenském oboru.
* Výbornou znalost čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768.
* Znalost základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování).
* Znalost práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.).
* Aktivní přístup, flexibilita.
* Zodpovědnost, trpělivost.
* Jemnou motoriku.
* Ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
* Znalost seřizování a práci s přesnými díly v řádech tisícin milimetru - výhodou.
* Znalost řídících systémů Siemens a Smooth (Mazak) - výhodou.

Inzerující společnost

DISPONERO s.r.o. (Liberec), IČO: 28868927

Písnická 765/25, 142 00 Praha - Kamýk