Quality Engineer reporting to Germany M/Ž Zajímavá pracovní nabídka pro zkušenější pracovníky kvality či absolventy

Hledaná pozice

Místo práce: Kadaň (informace o místu práce: Kadaň)

Mzda: až 40000 Kč za měsíc

Požadavky na zaměstnance

O nás: Jsme dynamická a inovativní společnost, která si klade za cíl dosahovat nejvyšších standardů kvality ve svém odvětví.  Smeřujeme k excelenci ve všem, co děláme, a hledáme nadšeného a zkušeného Inženýra Kvality, který se k nám připojí a pomůže nám dosáhnout našich ambiciózních cílů.

Co vám můžeme nabídnout:

   •  Mzdu dle vašich dosavadních zkušeností.
   •  Možnost karierního růstu ve stabilní neautomotivní společnosti.
   •  Benefit v podobě příspěvku na dojíždění.
   •  Stravenkovou kartu.
   •  velmi zajímavou náplň práce.
   •  Každodenní používání angličtiny.
   •  Firemní akce a večírky.
   •  Dobrý kolektiv a týmovou spolupráci.
   •  Příspěvek na penzijní pojištění po zkušební době.
   •  Zaměstnanecký výhodný tarif po zkušební době.
Popis pozice:

Jako Inženýr Kvality bude vaším hlavním úkolem podporovat a vzdělávat v postupech správy dokumentů. Budete mít klíčovou roli při vytváření, schvalování, publikování, revizi, archivaci a likvidaci dokumentů. V našem prostředí budete udržovat politiky, postupy a pracovní pokyny, a aktivně se zapojujete do koordinace, analýzy a řešení příchozích stížností.

Požadujeme:

   •  Zkušenosti s prací s uznávanými standardy kvality.
   •  Praktickou zkušenost s implementací akreditačních procesů od začátku do konce.
   •  Schopnost pracovat samostatně a v týmu.
   •  Znalost ERP, raději Oracle R12.
   •  Plynnou angličtinu (slovem i písmem), znalost němčiny výhodou.

Pokud vás tato pracovní příležitost zaujala a věříte, že jste ideálním kandidátem/kandidátkou, pošlete nám Váš životopis a doprovodný dopis na. Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který klade důraz na kvalitu a inovace!

Jsme připraveni Vás přivítat v naší dynamické a přátelské pracovní atmosféře.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaručená mzda končí. Ta nejnižší ale poroste rychleji

Místo politiků bude o růstu minimální mzdy nově rozhodovat předem daný vzoreček navázaný...více

Chcete neplacené volno? Kolik vás bude stát a s čím je třeba počítat

Kdy vám nestačí dovolená, můžete v zaměstnání požádat o neplacené volno. Poradíme, jak...více

Externí vedení účetnictví se finančně vyplatí

Stojíte před otázkou, zda mít vlastní účetní oddělení nebo se spolehnout na externí firmu?...více