Nezávislý online FINANČNÍ PORADCE

Nabídka pracovní pozice od 4. 3. 2024 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 70 000–140 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Protože jsme kontaktováni klienty napříč ČR, můžete obsluhovat klienty, kteří přes internet poptávají některý z produktů pojištění, nejčastěji ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ nebo HYPOTÉKU. Klienti často nemají žádnou aktivní smlouvu a mají zájem si uzavřít novou smlouvu. S nastavením jednotlivých částek však očekávají pomoc specialisty. Klienti, kteří nás kontaktují přes webové rozhraní většinou netrvají na osobní schůzce, návštěvě pobočky a vyhovuje jim komunikace v tomto pořadí: 1. Přidělení poptávky se základními informacemi o klientovi z dotazníku (věk, příjem, co si přeje pojistit, lokalita) finančnímu poradci. Zároveň klient dostává informaci, že jej bude kontaktovat specialista XY. 2. Telefonní kontakt s klientem. Získání prvních informací od klienta. Dotazy na priority, rezervy, zajištění výpadku příjmu, úvěry a jejich zajištění ŽP, poj. invalidity apod. Stanovení si cenového rozsahu a počtu pojištěných osob (např. pojištění živitele rodiny, ženy na MD a 2 dětí – max za 3.000 měsíčně). 3. Vypracování návrhů min. u 3 pojišťoven, a zaslání prvotního nástřelu klientovi na e-mail a návrhy dalšího termínu kontaktu a postupu. 4. ONLINE HOVOR s klientem. Domluva na konkrétních podmínkách, vypracování dalších návrhů a uzavření smlouvy. Klient podepisuje smlouvu na svém dotykovém zařízení ala mobil, tablet.

Jiné výhody

Bavilo by vás: Komunikovat pouze s klienty, kteří o to sami požádají a pomáhat jim správně nastavit smlouvy? Pracovat odkudkoliv - klidně z Kanárských ostrovů, Řecka, Španělska, karavanu na cestách... (potřebujete jen telefon a internet:) Zastupovat nejvýznamnější pojišťovny a banky na trhu a umět individuálně porovnat nabídky? Mít volnou pracovní dobu a odměnu dle svých aktivit a uzavřených smluv? Kreativně řešit různé požadavky klientů v různých životních situacích? Pomáhat klientům i v jiných oblastech? Jednat s klienty online (až z 90%) i živě? Pomůžeme vám s: Získáváním klientů! Zkouškou i registrací u ČNB. Produktovým ZAŠKOLENÍM a PRAXÍ. Budováním klientského kmene a tvorbou pasivního příjmu. U nás získáte možnost: Být pánem svého času a mít dostatek volného času. Využívat online diář, který vám asistentka plní termíny s klienty. Určovat si počet klientů, které chcete za týden / měsíc zpracovat. Určit si, jaký byste chtěli mít roční příjem a my vám jej pomůžeme splnit i když bude 7místný. Podílet se na rozvoji společnosti a kariérně růst v manažerských pozicích i jako specialista. Další benefity, pokud vás nabídka výše zatím dostatečně nenadchla: 2 měsíce volna (ve Vaši režii:) IT systémy a srovnávače Zvýhodněný operativní leasing. Soutěže, podpora prodeje, firemní akce. Bezplatné propagační materiály každý měsíc (vizitky, propisky, bloky, šanony) Dotace na kancelář (2/3 nájmu) i vlastní asistentku (14.000 měs.) v rámci chráněné dílny, kterou ČIFO je:) Zvýhodněné telefonování (od 49 Kč + vnitropodnikové volání zdarma až po neomezené tarify s hovory, sms a internetem) Kolik si vyděláte? Sami si určíte, kolik klientů měsíčně odeberete z online systému a kolik času budete práci věnovat. Za ŽP získáte odměnu cca 100-160% z roční platby + provizi z dalších produktů (poj. majetku, spoření – stavební, do zlata, povinné a HAV pojištění, refinancování půjček a HYPO…), takže při aktivní činnosti by neměl roční příjem klesnout pod 1 mil. Kč. Aktivní činnost – 20 poptávek klientů měs. = 90.000 Kč (po odečtení nákladů) a více + pasivní příjem ze správy kmene (až 15.000 Kč měsíčně po 3 letech činnosti) Při vedlejší činnosti a odběru pouze 10 poptávek klientů měsíčně bude váš čistý příjem mezi 20 – 45 tis. Více informací skrze odpovědní formulář První kontakt probíhá mailem - nabídka termínů - následně 20 min. videohovor. Poté dostáváte přístup k eLearningu a začínáte se připravovat na zkoušku a učit produkty (vše online).

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti
Co od vás budeme očekávat: Minimálně SŠ s maturitou! Aktivní přístup a příjemné vystupování. Spolehlivost, pečlivost a dodržování termínů. Ochotu spolupracovat na živnostenský list. Chuť se neustále učit novým věcem a sledovat trh. Praxe v oboru výhodou, ale rádi Vás zaučíme od začátku přes eLearning:). Zkouška VZ pojištění (lze absolvovat přes eLearning) a registrace u ČNB Vhodné i pro OZP (ID I.-III. stupeň možná kombinace s úvazkem na VPP)

Další nabídky práce

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Test: Na jakou práci se hodím?

Zhodnotit vlastní předpoklady pro tu kterou práci, je obtížné. Náš test osobnosti vám na několik kliků během tří minut prozradí, jaký typ osobnosti jste a pro jaké zaměstnání se hodíte.

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Až o pět let dříve teď mohou jít do penze záchranáři a hasiči. Nově by se k nim měly přidat...více

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Ministerstvo práce a sociálních věcí připravuje novelu zákoníku práce. Počítá se zásadními...více

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Které novinky se týkají už příjmů za rok 2023 a které se naplno projeví až za rok? Jedinou...více

Partners Financial Services