Operátor/ka ve farmacii | 33 - 40 500 Kč + benefity

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Mzda: 33000 - 40400 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zaměstnání a nevadí Vám směnný provoz? Považujete se za pečlivého člověka a rád/a byste pracoval/a ve stabilní společnosti, která vyvíjí, produkuje i prodává léky? Hledáme nové členy do týmu!

Jako operátor/ka budete mít na starosti:
PřípravU pracovních pomůcek (mytí a sterilizace) pro výrobu sterilních léčivých přípravků
Nedílnou součástí práce jsou i zápisy do výrobní dokumentace v českém jazyce
Spolupráce probíhá v menším týmu zaměstnanců

Jedná se o práci ve 3-směnném provozu PONDĚLÍ - PÁTEK

MZDA:
- nástupní mzda 33 000Kč + 2 400Kč po zkušební době jako měsíční bonu + příplatky za směnnost (cca 5 000Kč)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Jiné výhody

* nástup do kmene společnosti
* měsíční bonus až 2 400 Kč
* příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
* týden dovolené navíc
* až 5 dní sick days
* zkrácená pracovní doba 7,5 hod/denně
* odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
* pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
* příspěvek na stravování formou stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
* fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
* práce v čistém a klimatizovaném prostředí

Požadavky na zaměstnance

* vzdělání nebo zkušenost v oblasti farmacie, chemie či potravinářství
* zájem o dlouhodobou spolupráci
* ochota pracovat ve třísměnném provozu
* ČJ na úrovni rodilého mluvčího