Programátor CNC - Závodní stravování za 15 Kč (M/Ž)

Místo práce: Ústí nad Labem (informace o místu práce: Ústí nad Labem)

Mzda: 123 456 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Co Vám můžeme poskytnout: * Zaručujeme vám moderní pracovní prostředí, kde je kladen důraz na osobní přístup k zaměstnancům a vytvoření férové firemní kultury * K tomu přidáváme půlroční bonusy, které odměňují vaše úsilí a příspěvek k našemu společnému úspěchu * Pružná pracovní doba, aby vaše pracovní životní rovnováha byla co nejlepší * 25 dní dovolené, abyste mohli načerpat novou energii * Pro dodatečné odměny máme bodový systém formou cafeteri * Abychom vám ulehčili stravování, nabízíme dotované závodní stravování, včetně obědů za pouhých 15 Kč (popřípadě 25 Kč) - to vše, abyste se mohli věnovat své práci s plným břichem * Firemní akce * Budete mít na starosti následující oblasti: * Obsluha strojů, včetně drátové řezačky s řízením Fanuc, CNC frézy s řízením Sinumerik a hloubičky Penta * Provádění úprav kavit forem * Výroba a úprava dílů pro naši produkci * Tvorba programů a vytváření postupů výroby pro výše zmíněné stroje * Pravidelná údržba strojů v nástrojárně * Aktivní komunikace s ostatními odděleními výroby * Požadujeme následující kvalifikace a dovednosti: * Mít střední odborné vzdělání s zaměřením na strojírenství * Alespoň základní zkušenost s jedním z uvedených strojů je nezbytná * Pokud máte zkušenosti s výrobou lisovacích nástrojů, bude to velkou výhodou * Mít všeobecný technický přehled v oblasti nástrojářské výroby * Dobře se orientovat v čtení výkresové dokumentace * Mít schopnost práce s počítačem, znalost systémů jako SAP, MasterCam budou považovány za výhodu * Manuální zručnost

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaručená mzda končí. Ta nejnižší ale poroste rychleji

Místo politiků bude o růstu minimální mzdy nově rozhodovat předem daný vzoreček navázaný...více

Chcete neplacené volno? Kolik vás bude stát a s čím je třeba počítat

Kdy vám nestačí dovolená, můžete v zaměstnání požádat o neplacené volno. Poradíme, jak...více

Externí vedení účetnictví se finančně vyplatí

Stojíte před otázkou, zda mít vlastní účetní oddělení nebo se spolehnout na externí firmu?...více