Procesní inženýr| strojírenství

Hledaná pozice

Místo práce: Ústecký kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Spolupráce při návrhu a optimalizaci výrobních procesů od vývoje po výrobu na základě výkresové dokumentace, požadavků kvality a zákazníka.
- Příprava podkladů a technických specifikací pro výběrová řízení, technické změny a spolupráce při implementaci na strojích, nástrojích a zařízeních.
- Řízení dodavatelů a technické přejímky.
- Spolupráce s projektovým inženýrem při implementaci nových výrobků do sériové výroby.
- Návrh layoutu a implementace 5S pro optimalizaci pracovišť.
- Tvorba a aktualizace Flow chart a P-FMEA.
- Stanovení procesních parametrů a jejich monitorování.
- Tvorba instrukcí a manuálů, měření výrobních časů.
- Návrhy a implementace zlepšení výrobních procesů.
- Spolupráce při řešení reklamací a interních neshod.
- Vedení a koordinace týmu při inženýrských změnách.
- Aktivní účast na zlepšovacích návrzích (Kaizen).
- Pravidelný reporting stavu procesů.

Jiné výhody

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Kafeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)

Požadavky na zaměstnance

- pracovní zkušenost na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti
- znalost procesu sváření výhodou
- komunikativní znalost anglického jazyka
- orientace v náměrových protokolech výrobků
- znalost metodiky P-FMEA
- základní znalost programu AutoCAD
- základní znalost ovládání robotů
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Grafton Recruitment s.r.o., IČO: 62583344

Na Poříčí 1079/3a, 110 00 Praha - Nové Město