Policista/ka na dopravním inspektorátu, náborák 75.000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Přerov (informace o místu práce: Přerov)

Mzda: 34400 - 40000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace – jako policista budeš od poškozených a od svědků zjišťovat informace a řešit konfliktní situace
• Střelné zbraně – jako policista budeš pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici
• Rychlá jízda – ve službě budeš řídit služební auta, a když bude potřeba rychle zasáhnout, pojedeš na „majáky“
• Bojová umění – naučíme tě jak se účinně bránit a chránit sebe i své okolí
• Právo – budeš kontrolovat dodržování zákonů a stanovovat právní kvalifikaci skutků
• Administrativa – naučíš se vyplňovat formuláře, informační systémy a vytvářet trestní a přestupkové spisy
• Auta a motorky – jako policista na dálničním oddělení nebo na dopravním inspektorátu budeš řídit rychlá auta a motorky a hlídat bezpečnost a plynulost na silnicích
• Zvířata – po získání zkušeností můžeš dělat psovoda a se služebním psem vyhledávat pachové stopy pachatelů a ztracených osob
• Počítače / Informatika – až získáš zkušenosti, můžeš řešit IT kriminalitu
• Finance – zpočátku budeš řešit pokuty, později třeba daňovou kriminalitu a úpadkové delikty

NAŠEL JSI SE NĚKDE ?
JSI OBČAN ČESKÉ REPUBLIKY ?
MÁŠ MATURITU ?
JSI TRESTNĚ BEZÚHONNÝ ?
ŘEKL JSI 4 X ANO ? POŠLI NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE TI OZVEME

POSKYTNEME TI JISTOTY, VÝHODY A BENEFITY PODLE ZÁKONA O SLUŽEBNÍM POMĚRU
• Jistota platu – výhoda státního zaměstnavatele, u kterého ti nehrozí, že bys nedostal plat v termínu nebo dokonce vůbec
• Finanční jistota – plat v plné výši v době pracovní neschopnosti a v době ošetřování dítěte mladšího 10 let
• Jistota růstu platu – pravidelné a automatické navyšování platu podle odsloužených let
• Jistota místa – po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou, možnost zůstat policistou až do věku 65 let
• Finanční benefit po 9 až 12 měsících od nástupu – nezdaněný NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč
• Finanční benefit po ukončení služ. poměru – jednorázové odchodné už po 6 letech služby
• Finanční jistota po ukončení služ. poměru – doživotní výsluha už po 15 letech služby
• Výhody pro dostatečnou relaxaci a odpočinek – 6 týdnů dovolené ročně a fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyt v lázních
• Další benefity – finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, mnoho slev na zboží a služby (web Benefity PČR)
• Široké možnosti kariérního růstu – po získání zkušeností na základním útvaru, možnost přejít například na službu kriminální policie a vyšetřování, na oddělení služební kynologie, stát se kriminalistickým technikem, operačním důstojníkem atd. atd.
• plat po dobu přípravy na výkon služby příjem 30.070 Kč
• po nástupu do výkonu služby 34.400 Kč
• po 3 letech příjem až 40.000 Kč

Požadavky na zaměstnance

Zajímají tě moderní auta a motorky? Jako policista můžeš řídit nadupaná auta a rychlé motorky. A co rychlá jízda? Ve službě budeš řídit služební auta, a když je třeba rychle zasáhnout, pojedeš na „majáky“ a budeš chytat piráty silnic. Znáš zákon o silničním provozu? Budeš kontrolovat jeho dodržování a řešit nedodržení. Budeš také pomáhat lidem třeba při dopravních nehodách. Vše potřebné pro výkon služby tě naučíme.

Inzerující společnost

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje