Specialista IT bezpečnosti

Místo práce: Uherské Hradiště (informace o místu práce: Uherské Hradiště)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš významný klient, hledám vhodné kandidáty na pozici: Specialista IT bezpečnosti.

Popis:
Jako IT Security Specialist budete členem Global IT Operations Team a budete přímo podřízeni IT Operations Manager Eastern Europe.

Naší nejvyšší prioritou je neustále zlepšovat zabezpečení na globální úrovni a zde hledáme nového člena týmu, který bude mít významnou roli při implementaci řešení pro zmírnění rizik.

V této klíčové roli budete pomáhat všem místům v regionu východní Evropy tím, že budete chránit počítačové a síťové systémy před potenciálními problémy, budete úzce spolupracovat s různými IT týmy a vyjednávat s našimi interními obchodními partnery, kdy a jak implementovat změny a vylepšení zabezpečení. Zajistíte také dodržování firemních standardů na místní úrovni a aktivně navrhnete nápady, jak je zlepšit.
Jako specialista na správu oprav a zranitelností je vaším cílem provozovat a implementovat metodiky správy oprav a zranitelností pomocí různých sad automatizačních nástrojů.

Povinnosti a odpovědnosti:

Provádějte celkové provozní povinnosti podnikových oprav a řešení správy zranitelnosti a procesů nápravy
Zajistěte kontinuitu podnikání vyjednáváním o plánované údržbě s interními obchodními partnery
Zajistěte, aby byly opravy plně nasazeny a aby všechna zařízení v síti byla v souladu se zásadami oprav (včetně analýzy a sledování nasazení oprav a partnerství s IT za účelem nápravy zranitelných míst)
Aplikujte záplaty a změny související se zabezpečením na klientských počítačích a serverech
Odstraňování problémů s hardwarem a softwarem Problémy související se zabezpečením a následná opatření, dokud nebudou vyřešeny
Provádějte úkoly obecné preventivní údržby na stolních počítačích, noteboocích a serverech
Monitorujte dostupnost IT systémů prostřednictvím stávajících portálů a přihlašujte/řešte/eskalujte problémy
Dodržujte IT standardy, procesy a zásady – navrhujte jejich zlepšení
Projektový management
Každodenní administrativní úkony, dokumentace a komunikace s příslušnými odděleními v organizaci
Pracujte v mezinárodním týmu a buďte součástí multikulturního týmu

Jiné výhody

Prázdniny 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Příspěvek na sport / kulturu / volný čas
Příležitostná práce z domova
Možnost odpracovat si hodiny
Zahraniční služební cesty

Místo výkonu práce
Bzenec, CZ ( Uherské Hradiště, CZ)

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2023. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky na zaměstnance

Osvědčená pracovní zkušenost jako technik služeb pro stolní počítače nebo technik podpory
Bakalářský titul nebo ekvivalentní pracovní zkušenosti
Znalost ITIL Service Management a provádění procesů
Přesnost v práci, silné organizační schopnosti a smysl pro detaily
Dobrá zkušenost s řízením projektů
Dokážete komunikovat v angličtině – budete pracovat v globálním týmu
Silný Windows 7-11, podniková antivirová řešení a zkušenosti s řešením problémů s PC
Praxe ve výrobní společnosti výhodou
Zkušenosti s nástroji pro správu uživatelů, nasazení softwaru a řešení zálohování Windows PC
Dobrá znalost sítě a serverů
30 % Cestování do míst na místě v regionu východní Evropy
Schopnost poskytnout vysvětlení složitých technických postupů a procesů jasně a přesně technickému i netechnickému publiku
Silné schopnosti řešit problémy a schopnost pracovat pod tlakem
Zůstaňte v obraze s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi a trendy