Odborný prodejce speciálních stavebních materiálů a nářadí

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 38000 - 50000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha zákazníků - prodej a výdej zboží, včetně technického poradenství (po zaškolení).
• Zpracovávat objednávky z e-shopu
• Příjem a výdej zboží (vykládka / nakládka / péče o sklad).
• Komunikace a koordinace se zákazníky a dodavateli.
• Příležitostně rozvoz k zákazníkům nebo od dodavatelů (osobní automobil, dodávka).
• Obchodní administrativa.
• Spolupráce na vytváření a úpravách obsahu e-shopu a webu (volitelně)
• Různé další úkoly spojené s celkovým chodem prodejního skladu.

Jedním ze základních principů naší filozofie je čestnost a WIN-WIN - tyto uplatňujeme bezvýhradně ve všech oblastech - od zákazníků až po naše interní. Jednoduše řečeno, cokoliv, co děláme, musí být fér a ku prospěchu všech zúčastněných stran.

• Práci na HPP.
• Odborné zaškolení a možnost dlouhodobého zvyšování kvalifikace v oboru stavební chemie.
• Pracovní doba, pouze PO-PÁ mezi 7:30 - 17:00 v rozsahu 40 hodin týdně
(jedno odpoledne týdně zkrácené – v den dle aktuální domluvy v rámci týmu).
• Různorodou práci v malé rozvíjející se firmě s dobrým, přátelským kolektivem, osobním přístupem k jejím členům (5) a takřka rodinnou atmosférou.
• Samostatnou organizaci vlastní práce (v koordinaci s ostatními členy týmu).
• Nástupní plat 38000,- Kč a následné zvyšování dle zapracování až 50000,-Kč
• Prémie z obratu firmy (po zapracování).
• Volitelně: příspěvek na penzijní/životní připojištění (po zapracování) až do výše 2.088,- Kč měsíčně (po zapracování).
• Služební telefon (i k soukromým účelům)
• Kurz na řízení vysokozdvižných vozíků
• Možnost kariérního postupu na obchodního zástupce, v případě zájmu a projevených schopností.

BENEFITY:
• Dovolená 5 týdnů, plánovaná dle dohody v rámci kolektivu (není žádný pevně stanovený termín)
• Zdravotní volno / sickdays
• Do velké míry vlastní organizace náplně práce
• Možnost si napracovat hodiny. Když je třeba něco mimo standard, vše je o dohodě v rámci týmu.
• Vzdělávací školení v oboru
• Sleva na firemní výrobky/služby
• Mobilní telefon (i k soukromým účelům)
• Dog-friendly office

Požadavky na zaměstnance

• SŠ vzdělání nebo vyučení, maturita výhodou, možné i pro absolventy. Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou.
• Naprosto čestné, otevřené a upřímné jednání. SPOLEHLIVOST a DŮVĚRYHODNOST.
• ZODPOVĚDNÝ, PEČLIVÝ, AKTIVNÍ a SAMOSTATNÝ přístup ke všem pracovním úkolům a povinnostem.
• Velmi dobré komunikativní schopnosti - vůči zákazníkům i kolegům.
• Proaktivní přístup k hledání řešení - ať už technické pro zákazníky, tak pro interní záležitosti.
• Příjemné, vstřícné a ochotné vystupování vůči zákazníkům i kolegům a pozitivní přístup k obchodu.
• Ochota učit se, zejména informacím z oboru materiálů a systémů, jejichž prodej je naší hlavní náplní.
• Schopnost práce na PC (emaily (Outlook), základy Word, Excel). Pracujeme s ekonom. systémem Pohoda – zaškolíme.
• ŘP sk. B a přiměřené řidičské zkušenosti. Není podmínkou, ale dobrou výhodou.