Inženýr protipožární ochrany – fix od 45 000 Kč, auto, 13. a 14. plat, až 51 dní volna

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Mzda: 45 000–80 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co takhle využít své vysokoškolské technické vzdělání a začít pracovat jako inženýr protipožární ochrany? Procestujete u toho kus Evropy a dostanete až 51 dní volna. Fix u nás začíná na 45 000 Kč, k tomu budete mít 13. a 14. plat a vyberete si auto, které pak máte i k soukromým účelům. Co bude vaší náplní práce: • Kontrola protipožárních stabilních hasicích zařízení, akustických poplašných zařízení, požárních uzávěrů, EPS a dalších • Cestování po střední a východní Evropě • Komunikace s klienty v angličtině • Minimálně týden v měsíci budete na home office nebo v naší brněnské kanceláři, další týdny budete v terénu • Domů se vrátíte nejpozději v pátek 😊

• Fixní mzdu od 45 000 Kč, s možností navýšení po zkušební době • Stoupat bude také v návaznosti na budoucí inflaci • 13. a 14. plat • Odměny dle výsledků pobočky • Možnost procestovat Evropu • Auto k soukromým účelům dle vlastního výběru • Mobil • Notebook • Spolupráci na HPP • Kvalitní proškolení v oboru protipožární ochrany • Home office • Volnou pracovní dobu – zakládáme si na vzájemné důvěře • 5 týdnů dovolené • 25 dní náhradního volna za přesčasy • Volno na Silvestra • Příplatky za práci o víkendu a v nočních hodinách, která vás čeká výjimečně, ale rozhodně za ni dostanete lépe zaplaceno • Nástup dle domluvy • Kancelář v Brně – hledáme po celé ČR, nemusíte být z Brna 😊

Požadavky na zaměstnance

• Vysokoškolské vzdělání technického oboru (sanitární technika, strojírenství, stavebnictví, elektrotechnika nebo zabezpečovací technika) • Schopnost domluvit se v anglickém jazyce, a to slovem i písmem • Pokud umíte německy, považujeme to za velkou výhodu • Zkušenost s prací na PC – zejména MS Office • Řidičský průkaz sk. B • Časovou flexibilitu

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více