Kvalitář (m/ž) │ až 50 000 Kč – pouze ranní směna

Hledaná pozice

Místo práce: Milovice (informace o místu práce: Milovice)

Mzda: 30000 - 50000 Kč za měsíc

Požadavky na zaměstnance

Pro společnost, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu strojních dílů třískovým obráběním kovů, hledáme do týmu šikovného a svědomitého kolegu na pozici kvalitář (m/ž). Staňte se součástí našeho profesionálního týmu!

NABÍZÍME
* Měsíční mzdu až 50 000 Kč (dle zkušeností)
* Příspěvek na dojíždění (až 3 500 Kč)
* Příspěvek na dovolenou ve výši 10 000 Kč
* MultiSport kartu
* Stravenky v hodnotě 100 Kč (plně hrazené zaměstnavatelem)
* Odměnu za doporučení zaměstnance
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

NÁPLŇ PRÁCE
* Kontrola a dodržování pracovních a technologických postupů
* Zajištění a rozvoj systému kvality podle norem ISO nebo odvětvových standardů.
* Nastavení a udržování procesů zajištění jakosti ve výrobě
* Zlepšování procesů s cílem snížit náklady na nekvalitu
* Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly výrobků
* Příprava podkladů a zpracování zákaznických/dodavatelských reklamací
* Provádění uvolnění prvního kusu
* Spolupráce s ostatními odděleními zejména technologie, výroba
* Tvorba měrových protokolů a zpracování výsledků měření
* Pracovní doba: 6:00 – 14:00 hod.
* Místo výkonu práce: Milovice (okr. Mladá Boleslav)

POŽADUJEME
* Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
* Praxe ve výrobě
* Práce v MS Office
* Znalost programu SAP- výhodou
* Zkušenosti s kontrolou jakosti
* Přehled o základních měřících metodách ve strojírenství
* Umět číst ve výkresové dokumentace
* Znalost standartu norem ISO
* Schopnost týmové práce
* Smysl pro odpovědnost
* Výhodou znalost anglického nebo německého jazyka

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více