Mzdová účetní

Místo práce: Jindřichův Hradec (informace o místu práce: Jindřichův Hradec)

Mzda: 40 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud čteš tyto řádky, tak s největší pravděpodobností hledáš změnu. Možná nový impuls nebo jen práci, která Tě bude naplňovat a bavit a to včetně prostředí, kolegů a pohodové atmosféry. Už dávno jsou pryč časy, kdy byl zaměstnanec jen tím, kdo odvede svou práci. Hledáme do našeho týmu posilu, kolegu nebo kolegyni, která s námi bude chtít rozvíjet svět personalistiky. Baví Tě ta představa? Tak v tom případě jsi tu správně. Jaká práce Tě u nás čeká? - povedeš mzdové a personální agendy a budeš pravou rukou našich personalistů, - pravidelně budeš zpracovávat mzdy, odvody a daně, - komunikace s úřady bude také Tvým denním chlebem, takže se nesmíš bát zvednout telefon nebo napsat email, - pokud bude potřeba připravit doklad nebo potvrzení pro zaměstnance, obrátí se na Tebe, - jednou za rok připravíš kompletní zúčtování daní, - zaměstnanci se na Tebe budou obracet s dotazy ohledně mezd.

- možnost zkráceného úvazku 35 hodin/týdně (pokud budeš šikovný), - mzdu, která poroste i s Tvým zaučením, - kvalitní kávu na pracovišti a stravenkový paušál, - příspěvek na dopravu, - příjemný kolektiv kolegů s přátelských pracovním prostředím, - neformální prostory naší kanceláře v historickém centru města.

Požadavky na zaměstnance

- rozhodně být dobrým parťákem, - praxe ve mzdovém účetnictví alespoň 3 roky je základním předpokladem, - orientace v účetní a daňové problematice, díky které budeš oporou kolegům a zaměstnancům, - nebojíš se počítače a rozumíš si s excelem, - preciznost a zodpovědnost je v této problematice důležitá, ale především budeme rádi, když s námi budeš zpříjemňovat čas strávený v práci.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Přidáme vám na spoření, ať máte v důchodu víc. Proč zaměstnanci nemají zájem?

Na nabídky zaměstnavatelů, kteří poskytují příspěvek na penzijní spoření, řada lidí nereaguje....více

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více