ZKUŠEBNÍ ELEKTRO INŽENÝR – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Hledaná pozice

Místo práce: Jičín (informace o místu práce: Jičín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost z oblasti technologického poradenství, hledáme vhodného uchazeče. Nevíš kam po škole? Pojď to zkusit k nám na pozici ELEKTROINŽENÝRA! • Provedené elektrické zkoušky různých částí automobilů. • Výstupy a práce se SW od National Instruments. • Vyhodnocená naměřená data. • Zpracované protokoly ze zkoušek. • Řízení vlastních projektů a spolupráce s ostatními týmy při komplexnějších vývojových projektech. • Po zaškolení – práce s různými přístroji a nástroji (zdroje, data loggery, multimetry, osciloskopy, měřiče izolačního odporu, EMC testery aj.)

• Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti. • Možnost posunu v kariéře v dynamickém pracovním prostředí, kde existuje velký prostor pro profesionální růst. • Kombinaci zkušeností z různých technických oborů v oblasti elektroniky vozu. • Podporu osobního rozvoje a vzdělávání. • Pružnou pracovní dobu, rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, nastavení vlastního režimu práce. • Dovolenou 26 dní (systém benefitní dovolené dle počtu odpracovaných let). • Příspěvek na stravování, odměny k jubileím, motivující odměnu za doporučení nového kolegy. • Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 2% hrubé mzdy. • Příjemný kamarádský kolektiv

Požadavky na zaměstnance

• Chuť, zápal a zájem se učit nové věci. • Obecné znalosti elektroniky (analogové, digitální) • Po zaučení samostatně a pečlivě zvládat zadané úkoly. • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku. • Vyhláška 250/21 Sb., ŘP sk. B. • Angličtinu na komunikativní úrovni. • Znalost práce s laboratorním vybavením (např. multimetr, osciloskop, generátor signálu) – výhodou • Nástup možný ihned