Obsluha kalící pece

Místo práce: Frýdek-Místek (informace o místu práce: Frýdek-Místek)

Mzda: 26000 - 35000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nakládka a vykládka skel do kalící pece, kontrola programu a průběhu kalení. Jedná se o klimatizované pracoviště.
Na pracovišti zaučíme.
Vysoké platové ohodnocení

Jiné výhody

Práce ve stabilní a zavedené společnosti

• Práce na HPP
• Práce na 3 směny
• Hodinová mzda
• Měsíční prémie
• 20 dní dovolené
• Sickday /6 dní_rok/ při splnění daných podmínek
• Docházkový bonus /2000,-_měs/ při splnění daných podmínek
• Roční odměny
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Pravidelné školení
• Možnost stravování v závodní jídelně popř. stravenkový paušál
• Velmi dobrá dopravní dostupnost, firemní parkoviště, kolárna

Požadavky na zaměstnance

● Čtení výkresové dokumentace
● Samostatnost, rozhodnost a spolehlivost

Inzerující společnost

GTB GROUP, s.r.o., IČO: 14613221

Na Baštici 350, 739 01 Staré Město - Staré Město