Specialista v oblasti mzdové agendy

Hledaná pozice

Místo práce: Modletice (informace o místu práce: Modletice)

Požadavky na zaměstnance

Na nově vytvořenou pozici hledáme posilu, která bude mít odpovědnost za procesy a jejich zlepšování v oblasti mzdové agendy. Proto je nezbytné mít zkušenosti s vedením mzdového účetnictví a nebát se vyjednávat a komunikovat s externím zpracovatelem mezd.

Samozřejmostí je, že na začátku si vysvětlíme priority a cíle pro tuto pozici. Můžete se spolehnout na naši podporu nejen v průběhu zapracování.

Úzce budete spolupracovat se čtyřmi fajn kolegy, které zastřešuje vedoucí personalistiky a mezd a ta je také fajn:-).

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:
* řízení a nastavování procesů v oblasti mzdové agendy
* úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd
* správa personálního a mzdového systému OKbase a návrhy na jeho úpravy
* analýza a realizace klientských požadavků
* zpracování reportů ze systému

Od Vás požadujeme:
* znalost personální a mzdové agendy a související legislativy
* prokazatelná pracovní zkušenost v oblasti vedení mzdového účetnictví
* znalost mzdového software OKBase výhodou
* uživatelská znalost MS Office

Co u nás získáte:
* individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
* vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů
* možnost práce z domova až 2 dny v týdnu
* flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
* služební mobil a notebook
* možnost využívat svozovou dopravu Praha – Roztyly -> Modletice a zpět
* firemní akce a aktivity (například uvítací den pro nováčky, sportovní aktivity, aj.)
* práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru, která je s vámi od roku 1992

Další benefity:

* 25 dní dovolené
* dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
* dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
* benefitní cafeterie (po 1. roce)
* příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech)
* odměny za pracovní výročí
* a mnoho dalšího

Udělejte první krok a přihlaste se na tuto pozici. Těšíme se na vás.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více