Vedoucí oddělení právního a veřejných zakázek

Místo práce: Úřadu MČ Praha 14 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Městská část Praha 14 - Úřad městské části Praha 14
zastoupená tajemnicí Úřadu městské části Praha 14

vyhlašuje dne 17. 1. 2023 výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Vedoucí oddělení právního a veřejných zakázek odbory právních a kontrolních činností

Sjednaný druh práce: řízení oddělení právního a veřejných zakázek, právní poradenství v oblasti samosprávy i státní správy

Jiné výhody

• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• stravenky pro zaměstnance
• Flexi poukázky
• 25 dní dovolené
• 4 dny placeného volna (Sick Days)
• příspěvek na dovolenou dětí zaměstnance
• možnost dále se vzdělávat

Platové zařazení: 11. platová třída, dle NV č. 341/2017 Sb., v pl. zn., možnost získání osobního přeplatku až do výše 50% platového tarifu nejvyššího platového stupně v 11. platové třídě (při velmi dobrých pracovních výsledcích)

Místo práce: Bratří Venclíků 1072/6 a 1073/8, Praha 9 (budova Úřadu MČ Praha 14)

Termín nástupu: dle dohody

Náležitosti přihlášky podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úředních územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, jsou: jméno. Příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.

K přihlášce je podle § 7 odst. 5 zákona č. 312/2002 Sb., o úředních územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, nutno připojit strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně osvědčení o absolvovaných kurzech a školeních.

Přihlášky s požadovanými doklady je nutno zaslat nejpozději do 15. 2. 2023 na adresu:
Prodlouženo do 17. 3. 2023

Úřad městské části Praha 14
kancelář úřadu
Bří Venclíků 1073, 198 21 Praha 9

Obálku označit slovy: „ Výběrové řízení - vedoucí oddělení právního a veřejných zakázek OPKČ“.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 3. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

Požadavky na uchazeče podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úředních územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění:
• fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
• občan České republiky nebo cizí občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk,
• způsobilost k právním úkonům,
• bezúhonnost
• splnění dalších předpokladů podle § 2 a 4 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České a Slovenské Republiky, ve znění pozdějších předpisů, tj. lustrační osvědčení, čestné prohlášení (neprokazují osoby narozené po 1. prosinci 1971).

Další požadavky:
Požadované vzdělání:
• vysokoškolské vzdělání v oboru právo, získané magisterském studijním programu na právnické fakultě veřejné vysoké školy se sídle v České republice

Požadované znalosti:
• velmi dobrá znalost zákona č. 131/2000 Sb., o hl. m. Praze
• velmi dobrá znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník
• velmi dobrá znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
• znalost zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce
• znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád

Požadované dovednosti a zkušenosti:
• organizační a komunikační schopnosti
• schopnost samostatné práce
• velmi dobrý znalost práce na PC
• praxe ve veřejné správě vítána
• praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek výhodou