OSTŘÍLENÝ ŠÉF ODD.LOGISTIKY - OD 95.000 KČ+BENEFITY

Hledaná pozice

Místo práce: Nymburk (informace o místu práce: Nymburk)

Mzda: 95 000–120 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte za sebou prokazatelnou zkušenost z výrobní firmy na vedoucí pozici odd. logistiky? Nedělá Vám problém komunikace, asertivita, motivace podřízených, reporty nadřízeným a kompletní zaštítění logistického toku? Právě hledáme na naše oddělení klíčový, vedoucí element a čekáme na Váš životopis! * Kompletní dohled nad odd. logistiky * Řízení, komunikace a pokrytí potřeb přidružených oddělení * Kompletní nastavení logistických procesů u nových projektů, přenastavení či optimalizace již zavedených logistických procesů vedoucích ke snížení nákladů * Dohled nad kontrolou fakturací, skladových zásob včetně dodávek a objednávek * Komunikace se sítí dodavatelů, včetně poskytovatelů služeb a primárně se zákazníky * Vedení příslušné evidence a tvorba reportů * Přímá účast na jednáních a schůzkách

* Nástupní plat od 95.000 Kč/ dle zkušeností * Flexibilní pracovní doba * 13. a 14. plat * Prémie a bonusy * Dotovaná strava * Benefitní program * Možnost vlastního nastavení procesů * Vzdělávací kurzy a školení * Firemní akce * Místo výkonu: Nymburk

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VOŠ - nejlépe technického směru * Praxe na podobné pozici z výrobní firmy * Zkušenost s vedením kolektivu * Orientace v problematice logistických procesů * AJ nebo NJ - velmi dobrá komunikativní schopnost slovem i písmem * Časová flexibilita, komunikační, argumentační, technické, analytické a organizační schopnosti * Práce na PC - Balíček MS Office + interní systém * ŘP sk.B - aktivní řidič * Ochota účastnit se služebních cest