Sales manager / sales engineer - oblast Čechy

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Společnost Camozzi Automation, které byla založená v roce 1964, nabízí produktovou řadu zahrnující komponenty, systémy a technologie pro oblast průmyslové automatizace, řízení kapalin – jak kapalin, tak plynů – a aplikace specializované pro oblasti přepravy a biovědy.

Co vás čeká

* zjišťuje a analyzuje potřeby klientů v Čechách a navrhuje technologická řešení nebo typ produktu, které jsou nejvhodnější a přinášení dlouhodobý přínos pro spolupráci s klientem
* obchodní rozvoj a rozvoj klientského portfolia v rámci Čech
* vedení obchodního jednání, zpracovávání nabídek, řešení obchodních případů, identifikace nových příležitostí a oblastí pro zlepšení služeb, vedení spolupráce s novými a stávajícími klienty dle obchodního plánu a na základě pravidelného hodnocení výsledků spolupráce
* plná zodpovědnost za klientské portfolio nových i stávajících klientů v Čechách, včetně případného řešení mimořádných situací ve spolupráci s těmito klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* nutná znalost prvků a technologií průmyslové automatizace
* znalost českého jazyka (slovenského) na úrovni rodilého mluvčího (C2)
* dobrá znalost anglického jazyka
* VŠ/Bc. stupeň nebo SŠ technického zaměření
* praxe min. 1-2 roky v obchodě v rámci sektoru/nebo podobného sektoru
* klientské portfolio v Čechách v oblasti průmyslové automatizace
* dobré komunikační, mezilidské a prezentační schopnosti
* fokus na klienta, hlavní kontaktní osoba pro jakýkoliv after-sales/servis a dotazy klientů
* schopnost rozvíjet a získat nové klienty
* schopnost budovat dlouhodobé vztahy napříč klientskou organizací
* proaktivní pracovní styl, kreativita
* flexibilita, týmový hráč
* pozitivní a proklientsky orientovaný přístup, hledání řešení v každé situaci
* sebemotivovaný
* technická expertíza v rámci produktů a sektoru
* dobrá znalost produktového designu a výrobního procesu
* znalost práce s Microsoft programy
* zkušenost se zadáváním dat do CRM systémů
* možnost a ochota cestovat min. 50% času

Co vám můžeme nabídnout

* zázemí silné mezinárodní společnosti
* zajímavé finanční ohodnocení (40 000 - 60 000 Kč)
* měsíční a roční bonusy
* firemní auto i pro osobní využití dle interních předpisů
* notebook, mobilní telefon, školení v Itálii