TÝMOVÁ ASISTENTKA

Hledaná pozice

Místo práce: Říčany (informace o místu práce: Říčany)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting a na trhu se pohybujeme již od roku 2007 - za tu dobu jsme si vybudovali velmi dobré jméno. Mezi naše klienty patří mezinárodní korporace i menší společnosti, kterým zajišťujeme individuální přístup při vyhledávání nových spokojených zaměstnanců. Jsme tým osmi přátelských lidí, co spolu tráví i volný čas – rádi společně zajdeme do kina, na večeři nebo třeba na únikovou hru :-). V týmu panuje příjemná a přátelská atmosféra, a když máme nápad na změnu či zlepšení, vždy to společně v týmu probereme a najdeme nejlepší řešení - před žádným inovativním nápadem nezavíráme dveře :-) TÝMOVÁ ASISTENTKA A jaká bude Tvoje pracovní náplň? Práce v interním systému (CRM) - administrace kandidátů, pozic a dalších informací Spolupráce s konzultanty na výběrových řízeních pro naše dlouhodobé klienty Příprava a zadávání inzerátů do databází Předvýběr vhodných kandidátů v interních i externích databázích, sociálních sítích Contract management - Scanování a vkládání smluv a jiných důležitých dokumentů do interního systému Další administrativní činnosti dle zadání Celková péče o naši kancelář (např. objednávání kancelářských potřeb, zodpovědnost za úklidové služby, atd.) Samostatné řešení dílčích úkolů, návrhy na zlepšení chodu kanceláře

Co ti nabízíme: Přátelskou a otevřenou atmosféru, výborný tým, který tráví společně i volný čas Práci ve stabilní společnosti s perspektivou profesního rozvoje Důvěru a dlouhodobou spolupráci Možnost pracovat částečně z domova či mít nastavenou flexibilní pracovní dobu Možnost profesního rozvoje a růstu, možnost postupu na roli konzultanta Dobré platového ohodnocení (výborné osobní odměny) Mobilní telefon i k soukromým účelům (s neomezeným tarifem a internetem), notebook Místo výkonu práce: Říčany u Prahy Nástup: ihned nebo dohodou

Požadavky na zaměstnance

Jaké bys měl/a mít předpoklady? Zkušenosti na administrativní pozici jako podpora týmu min. 3 roky v jedné společnosti PODMÍNKOU – pokud nesplňujete tuto podmínku, prosím nezasílejte Vaše CV, děkujeme Zkušenosti v PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (nebo personálním oddělení) VELKOU VÝHODOU AJ – na komunikativní úrovni PODMÍNKOU - občasná komunikace (více písemná než telefonická) se zahraničními kandidáty v AJ (cca 1x týdně) Výbornou znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, internet) PODMÍNKOU Zájem umět si najít řešení či nové cesty k nalezení vhodných kandidátů pro konzultanty Velmi pečlivě zaměřenou osobnost, samostatné myšlení a proaktivní přístup Dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování