Manažer/Manažerka inženýringu

Hledaná pozice

Místo práce: Jilemnice (informace o místu práce: Jilemnice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici Manažer/Manažerka Inžernýringu.

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků?
Je inženýring oblast, ve které se cítíte jako ryba ve vodě?
Buďte součástí společnosti, která je jednou ze světových lídrů v oblasti potravinářského průmyslu.
Místo výkonu práce: Jilemnice

Neváhejte se ozvat ještě dnes!!!!

Manažer/Manažerka Inženýringu:
Řídí tvorbu plánů investičních a zlepšovacích projektů, zodpovídá za jejich realizaci.
Řídí tvorbu projektových rozpočtů, vyhodnocuje výsledky a odchylky a přijímá nápravná opatření.
Efektivním způsobem řídí práci podřízených pracovníků a zajišťuje jejich osobní a profesní rozvoj.
Koordinuje rozvoj automatizace, digitalizace v souladu s moderními technologiemi.
Spolupracuje s ostatními vedoucími pracovníky na koordinaci činností, které mají dopad na chod společnosti a její strategii.

Jiné výhody

* odměna před dovolenou a před Vánoci
* osobní ohodnocení formou čtvrtletního bonusu
* závodní stravování
* 5 týdnů dovolené
* odměny v programu Benefit Plus
* příspěvek na penzijní připojištění
* 3 dny sick days (na zvládnutí lehčího onemocnění)
* bezúročné půjčky v tíživých životních situacích
* odborná pomoc i pro členy rodiny - právní, finanční, psychologická a další podpora

Požadavky na zaměstnance

* vzdělání technického zaměření, vzdělání/orientace v oboru elektro velkou výhodou
* základní ekonomické znalosti
* anglický jazyk slovem i písmem - pohovor v anglickém jazyce
* praxe na obdobné pozici, dobré manažerské schopnosti
* zkušenosti s realizací komplexnějších investičních a zlepšovacích projektů (spolupráce napříč lokalitami, zeměmi)
* schopnost samostatně a operativně řešit problémy
* výborné komunikační dovednosti
* znalost práce s PC