Property Manager - Správce nemovitostí

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Foreigners hledá zodpovědného člověka se vztahem k nemovitostem a smyslem pro pořádek na pozici: Property Manager - Správce nemovitosti Místo výkonu: Milady Horákové 13, Brno 602 00 "Ahoj, jmenuji se Vojta a do našeho týmu hledám člověka na pozici Property managera, který bude mít na starosti byty k pronájmu, které spravujeme pro naše pronajímatele. Pokud máš odvahu dát se do nestereotypní práce, začít v menším a během roku až dvou se dostat až na managera velkých rezidenčních celků, dej mi vědět a můžeme u nás dát kafe a probrat více detailů." O ČEM TO BUDE? Budeš zajišťovat vše kolem pronájmu bytů, které nám naši pronajímatelé svěřili do péče. Naši kolegové z prodejního týmu ti zajistí nájemníka a pak už to bude celé na tobě – od kontroly, že je byt perfektně nachystaný k nastěhování, přes předání bytu, kontrolu placení nájmů, řešení případných oprav na bytech, až po vystěhování nájemníka a dohled nad kolegy, že opět najdou nového nájemníka. Z 50 % využiješ angličtinu, protože velká část nájemníků jsou cizinci. Z 50 % ale musíš umět česky, protože naopak převážná většina pronajímatelů a dodavatelů mluví česky. MEZI TVOJE HLAVNÍ POVINNOSTI BUDE PATŔIT: • komunikace s nájemníky • komunikace s naším obchodním týmem, který zajišťuje prvotní komunikaci s klienty • příprava a podpis smluv • dohled nad stavem bytů • předávání a přebírání bytů • odpovědnost za cenotvorbu • odpovědnost za marketing – budeš spolupracovat s naším PR oddělením • komunikace s dodavateli – úklidová firma, opraváři • týdenní reporting vedoucímu včetně výhledu obratů • kontrola kvality a spokojenosti ubytovaných • hlídání placení nájmů

CO TI NABÍZÍME? • zajímavou pracovní náplň s velkou zodpovědností • práci s cizinci z celého světa • nestereotypní práci • možnost posunout se jednou na property managera velkého komplexu o cca. 200 bytech, kde budeš mít na starosti i malý tým • budeme tě brát jako samostatného parťáka/parťačku • úžasný tým se silnou a zároveň svobodnou firemní kulturou, který Tě bude podporovat • stále rodinnou firmu, která se buduje tento lovebrand už 13. rokem a chce dále růst • pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu • typ pracovního poměru: full time na HPP nebo part time na cca. 60 hodin/měsíc na ŽL • bonusy na základě dosažených výsledků

Požadavky na zaměstnance

CO OD TEBE OČEKÁVÁM? • pozitivní a proaktivní přístup k životu a práci, férové jednání • kladný vztah k lidem i cizincům s nadšením jim pomáhat • praxi v oboru nemovitostí nebo hotelnictví výhodou • organizační schopnosti na vysoké úrovni • plynulou znalost ČJ, AJ – mluvenou i psanou • vystupování na profesionální úrovni • radost z dobře odvedené práce a spokojených klientů • drive, rychlost a skvělé komunikační schopnosti i v náročnějších situacích • schopnost pracovat s lidmi, zadávat jim úkoly a zkontrolovat si je • spolehlivé, samostatné, důsledné fungování a smysl pro systém a pořádek • schopnost pracovat s dokumenty a nutnou administrativou (smlouvy atd.) • umět se rozhodovat a nečekat, že za tebe vše někdo rozhodne • ochotu učit se novým věcem a rozvíjet interní systémy pro další růst schopnost • jednat v rámci principu WIN-WIN-WIN

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více