Benefit Field Supervisor

Místo práce: Olivova 2096, Nové Město (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako ctěného člena týmu Tě naučíme: * Jak vést tým lidí
* Jak organizovat speciální akce na prodejnách i v terénu
* Jak školit zaměstnance Benefitu a partnerů zábavně a efektivně
* Jak plnit zadané cíle

Co nabízíme Tobě? * Práci, která Tě obohatí po všech stránkách a výsledky tvé práce budou hned vidět
* Získáš nové dovednosti od lídra v oblasti obočí
* Budeš nedílnou součástí jedné z neprodávanějších značek na českém trhu
* Příjemné a růžové pracovní prostředí
* Rodinný tým, který Ti bude oporou a dodá potřebné rady, pokud by to bylo potřeba
* Možnost vytvořit si vlastní tým a dát průchod svým nápadům
* Budeš součástí mezinárodní společnosti, která získala prvenství jako největší zaměstnavatel beauty estetiků na světe
* Budeš součástí stabilní a silné společnosti LVMH, monžost mobility v rámci skupiny
* Výkon práce mimo jiné i na dynamické půdě našich partnerů
* Jedinečné školení, motivující teambuildingy, interní soutěže
* Účast na pracovních cestách a možnost jazykových kurzů
* Měsíční bonusy za splněné prodejní cíle
* Pracovní líčení v hodnotě až 20.000 CZK ročně
* Benefity ve formě plně hrazených stravenek ve výši 100 CZK za každý den v práci
* Příspěvek na dopravu ve výší až 1800 CZK ročně

Pokud Tě nabídka zaujala a vše se Ti zamlouvá, pošli nám svoje CV a my se Ti ozveme co nejdříve.

Požadavky na zaměstnance

Jaké dovednosti bys měl/a mít? * Jsi pozitivní, energický a proaktivní člověk, který rád komunikuje s lidmi
* Nebojíš se riskovat a zkoušíš nové věci
* Máš zkušenosti s vedením teamu
* Angličtina je tvoje parketa a překlady ti nedělají problém
* Jsi týmový hráč se smyslem pro detail
* Nechybí ti nadšení do práce a máš rád/a práci v pohybu
* Máš rád/a kontakt s lidmi a přímý prodej ti nědělaji problém
* Dokážeš motivovat svůj team a myslet "out of the box"
* Máš příjemné energické vystupování, smysl pro humor a pozitivní náhled
* Dokážeš se motivovat i sám/sama a snažíš se plnit zadané cíle a umš pracovat i pod tlakem
* Sleduješ dění v "beauty" světě a sám/sama se rád/a vzděláváš v tomto odvětví
* Hodit se ti bude dobrá organizace
* Jsi pečlivý/á a máš dobrý cit pro detail