Team Leader/Recruiter

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Jsme Randstad, lídr na trhu v oblasti personálně-poradenských služeb a aktuálně hledáme Team Leadera, který povede tým šikovných konzultantů na pobočce v centru Prahy. Pokud máte nábor v malíčku a chcete převzít vedení týmu, máme pro Vás skvělý job!

co Vás na pozici Team Leadera čeká

- aktivní rozvíjení vztahů s klienty v oblasti recruitmentu
- nastavení a realizace náborových projektů u svěřeného portfolia klientů
- monitoring trhu
- vedení a motivace týmu konzultantů / recruiterů, jejich mentorování a rozvoj
- vyhodnocování výsledků a KPI členů týmu
- zapojení do delivery, nábor vybraných pozic
- účast na odborných konferencích a eventech

nabízíme

Randstad je úspěšná, dynamicky se rozrůstající mezinárodní společnost, která zaměstnává skvělé odborníky ve svém oboru. Jaká je práce u nás?

- různorodá a smysluplná pracovní náplň
- otevřený přístup a transparentní jednání
- ocenění vašeho vlastního přínosu a know-how
- motivující ohodnocení a štědrý bonus za dobré výsledky
- skvělá nabídka benefitů, včetně 30 dnů volna, možnosti práce z domova, flexibilní pracovní doba, stravenkový paušál, Multisport karta, Cafeterie a další
- notebook a smartphone s možností neomezeného volání
- systém zaškolení a průběžného vzdělávání
- zacílený on-boarding plán a Buddy program
- pravidelné celofiremní akce a teambuildingy
- moderní kanceláře v samotném centru Prahy
- tým pozitivně naladěných a přátelských kolegů

požadujeme

- zkušenost s náborem (podmínkou)
- schopnost samostatně vést obchodní jednání (také v angličtině)
- zkušenosti s vedením a motivací obchodně orientovaného týmu (výhodou)
- touha dosahovat spolu se svým týmem skvělých výsledků
- proaktivní osobnost, strategické myšlení a chuť rozvíjet svůj potenciál

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.