Technik kvality

Místo práce: Kutná Hora (informace o místu práce: Kutná Hora)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čím se budete zabývat?
* přímou podporou při posuzovaní kvalitativních charakteristik produktů ve výrobě
* koordinací procesu „stahování“ neshodného materiálu
* monitorováním, analýzou a zlepšováním produktu a procesu z hlediska kvality
* tvorbou reportů/prezentací a jejich zasílaní interním a externím zákazníkům
* zastupování inženýrů kvality i dalších techniků
* jedná se spíše o administrativní pozici, kdy strávíte zhruba 80% času za PC

Jiné výhody

Zajímavou práci a možnost získání jedinečných zkušeností
Zázemí skvělého týmu pod vedením inspirativního Petra Čecháka
Mnoho školení jako podporu pro váš kariérní růst
Nabízíme vám také řadu benefitů:
* Energii načerpáte během pěti týdnů dovolené
* Ráno můžete nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou, nebo třeba ovesné kaše. K obědu máte poté na výběr zhruba z deseti dotovaných jídel v naší jídelně
* Sportovci jistě ocení bezplatné využití našeho vybaveného fitka, či venkovního hřiště
* Využít můžete i zvýhodněné tarify od T-Mobile
* Cafeterii v hodnotě 3000 Kč ročně utratíte třeba za wellness
* Do práce se dostanete bez starostí – z Kolína a z Čáslavi se svezete naším autobusem
.. a mnoho dalšího!

Požadavky na zaměstnance

* Zkušenosti s kontrolou kvality bude vaše výhoda.
* Pečlivost a smysl pro detail jsou pro nás důležité.
* Zvládnete napsat e-mail v angličtině? Výborně.
* Schopnost číst technickou dokumentaci bude pro vás také výhoda.
* V Excelu umíte vytvořit tabulku, zformátovat text či vyhledat data pomocí základních funkcí? To nám na začátek postačí, zbytek doučíme.
* Zájem o nové technologie, chystáme se na automatizaci reportů a chceme abyste byli u toho.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Přidáme vám na spoření, ať máte v důchodu víc. Proč zaměstnanci nemají zájem?

Na nabídky zaměstnavatelů, kteří poskytují příspěvek na penzijní spoření, řada lidí nereaguje....více

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více