Hledáme kolegy na IT pozice pro OZP

Místo práce: Praha-Smíchov (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 20 000–30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste počítačový nadšenec? Máte maturitu a chcete se nadále vzdělávat a rozvíjet? Jste samostatní, ale dokážete pracovat i v týmu? Máte přehled a zkušenosti v oblasti IT? Víte něco o softwaru, hardwaru, počítačových sítích LAN a WAN? Nebo jste již pokročilý a chcete uplatnit své zkušenosti? Třeba hledáme právě Vás. Co u nás budete dělat? • zakládat požadavky, řešit je a předávat na ostatní řešitelské skupiny • podávat informace o stavu řešení již zadaných požadavků • urgovat a eskalovat ostatní řešitelské skupiny ohledně řešení • seznámíte se s bankovním prostředím z pohledu IT • budete řešit správu end pointů našich interních i externích zaměstnanců

Co Vám můžeme nabídnout? • najdete nás Praze 5, přímo na stanici metra Radlická či konečné zastávce tramvaje. • možnost práce z domu • možnost práce na zkrácený pracovní úvazek • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna • individuální přístup a péči • nadupaný benefit program (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, masáže zdarma, lístky do kina, záloha na mzdu, bezúročná půjčka a jiné) Chcete-li vědět, v jakých dalších odvětvích umí Kolibřík CSR vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi projdeme naše aktuální pracovní příležitosti po telefonu nebo osobně u kávy.

Požadavky na zaměstnance

Co od vás očekáváme? • zvládáte se orientovat v prostředí IT • jste časově flexibilní • máte dobré komunikační dovednosti a umíte výborně komunikovat v českém jazyce • chcete se nadále rozvíjet a učit se • jste týmovým hráčem a dokážete s kolegy táhnout za jeden provaz • zodpovědnost a samostatnost vám není cizí • bez maturity to nepůjde