Projektový manažer / manažerka pro projekty EU

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakulta strojní ČVUT v Praze přijme zaměstnance na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER pro projekty EU.

Více informací o fakultě naleznete na www.fs.cvut.cz.

Náplň práce:
• příprava projektových žádostí a jejich příloh, analýz a studií proveditelnosti
• zajištění komplexního procesu administrace dotace (mimo jiné: příprava a zpracování monitorovacích, průběžných, závěrečných a jiných zpráv, žádostí o platby, vypořádání připomínkovacích řízení, změn projektů, přehledů, řešení nesrovnalostí atd.)
• monitorování a vyhodnocování aktuálních dotačních podmínek a pravidel, odpovědnost za jejich plnění, monitorování a administrativní kontrola
• veškerých dokumentů a činností projektu ve vztahu k plnění dotačních podmínek a pravidel
• monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace
• koordinace zpracování účetních dokladů v souladu s požadavky na projekt
• spoluúčast na evidenci movitých věcí nabytých v rámci projektu, spoluúčast při kontrolách projektu
• příprava všech potřebných a podpůrných podkladů pro finanční a technické řízení projektu
• komunikace s přiděleným manažerem ze strany Poskytovatele dotace, partnery projektu
• spolupráce při přípravě a nastavení systému komplexní administrace projektu vč. podpůrných metodických dokumentů
• příprava podkladů k smluvnímu zajištění dodávek, spoluúčast na přípravě a realizaci veřejných zakázek
• administrativní a metodická podpora členům pracovního týmu
• vedení projektové dokumentace
• vyhledávání otevřených dotačních výzev a externích možností získání podpory

Jiné výhody

• práci na plný úvazek
• práci na zajímavých projektech a dlouhodobou perspektivu
• možnost osobního rozvoje a profesního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání)

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: možný ihned

Požadované dokumenty:
• strukturovaný životopis
• motivační dopis (max. 1 A4)
• doklad o vzdělání a trestní bezúhonnosti lze předložit před podepsáním pracovní smlouvy.

Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 31/8/2022
na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 160 00 Praha 6
na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz.

Na obálku, popř. v předmětu emailu uveďte: „PROJEKTOVÝ MANAGER“

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněno písemnou formou.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 31. 8. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

• VŠ vzdělání magisterské úrovně nejlépe ekonomického směru
• znalost AJ slovem i písmem
• znalost problematiky přípravy, realizace a administrace projektů financovaných ze strukturálních fondů EU (nejlépe s OP VVV)
• znalost informačních systémů pro podávání žádostí a administraci projektů (zejm. IS KP 2014+/MS2014+) a zkušenost s tvorbou projektových žádostí/grantů
• dobré komunikační schopnosti (písemný projev, prezentační dovednosti)
• samostatnost, spolehlivost a pečlivost, schopnost týmové spolupráce
• schopnost rychle se orientovat v nové problematice, aktivní přístup k řešení problémů
• velmi dobrá uživatelská znalost nástrojů MS Office - Excel, Word, Power Point
• trestní bezúhonnost (dokládá se výpisem z Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce)
Výhodou:
• zkušenosti s administrací veřejných zakázek
• praxe v oblasti účetnictví