Environment Specialista - Specialista Životního prostředí

Hledaná pozice

Místo práce: Beroun (informace o místu práce: Beroun)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Bude z Vás profesionál pro oblast životního prostředí (odpadového hospodářství, chemických látek atd.), tuto oblast budete koordinovat a zlepšovat • Postaráte se o komunikaci s dodavateli služeb a úřady (např. odpadové společnosti, Vodovody a Kanalizace, ČIŽP atd. • Budete součástí týmů, které pracují na udržitelných projektech (odpady, voda, CO2) a jejich výsledky budete sdílet nejen s našimi zaměstnanci, ale i s našimi zahraničními kolegy • Budete rozvíjet vztahy s kolegy z jiných úseků a společně se snažit o naplňování firemních cílů v oblasti, za kterou budete zodpovídat • Očekáváme, že zastřešíte implementaci legislativních požadavků a normy ISO 14001 do praxe a navážete na již zavedené standardy • Reporting hlášení jako jsou ISPOP, IRZ, EKOKOM apod. a pravidelné informování zaměstnanců v různých oblastech.

• Práci v neustále se rozvíjející společnosti, kde je vítána iniciativa každého jednotlivce a smysl pro týmovou práci • Kolegy, kteří se těší na nového člena týmu, kterému předají své know-how a pomohou mu v rozvoji, a to včetně zavedeného externího poradce, který firmu dobře zná • Možnost podílet se doslova na naplnění poslání „Making the world a better home“ • Velké pole pro samostatnost, možnost aplikovat své nápady na zlepšení • Moderní prostředí, ve kterém můžete aktivně užívat různé softwarové nástroje (vlastní firemní systémy, Microstrategy, PowerBI, Autocad) • Ucelený systém zaměstnaneckých benefitů: • Investujeme do vzdělávání a záleží nám na tom, aby se zaměstnanci rozvíjeli, a proto vytváříme vzdělávací plány na míru • Můžete si bezplatně zajít zasportovat – kruháč, jóga, plavání, bruslení • Organizujeme různé akce pro zaměstnance • Obědváme zadarmo • Dovolenou můžete čerpat v délce 5 týdnů • Přispíváme na penzijní a životní pojištění • Flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z home-office po předchozí dohodě • Notebook, telefon

Požadavky na zaměstnance

• Člověka se zájmem o téma udržitelnosti a cirkulární ekonomiky • Někoho, kdo umí číst v legislativě a tu následně přetvořit v uchopitelnou akci, které porozumí i ostatní zaměstnanci • Pečlivého kolegu, který si rozumí s čísly, umí číst trendy a vytvořit potřebné reporty • Pohodového parťáka, co se nebojí komunikovat, vysvětlovat a bude pomáhat ostatním • Někoho, kdo ví, že práce ve výrobní společnosti nelze dělat kvalitně, když se bude sedět jen v kanceláři • Samostatného kolegu s komunikativní znalostí angličtiny

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více