Právník / právnička v odboru právní podpory na dobu určitou

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vyřizování žádostí o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím
metodické a koordinační činnosti ve vztahu k zákonu o svobodném přístupu k informacím

Jiné výhody

pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD/RD)
pracovní úvazek do 24 hodin týdně (do září 2022), od října 2022 možnost plného úvazku
platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 12, struktura platu: základní plat při plném úvazku 24.770 Kč až 36.470 Kč podle započitatelné praxe, osobní příplatek po zkušební době, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
možnost občasné práce z domova
podporu profesního i osobního rozvoje, systém dalšího vzdělávání, možnost využití programu mentoringu a koučinku
podporu slaďování pracovního a rodinného života, dvě dětské skupiny pro děti zaměstnanců
benefitní systém Cafeteria
příspěvek na roční jízdné městskou hromadnou dopravou (Lítačka)
příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty (137 Kč/den)
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
pracoviště v centru Prahy
Více informací o odměňování, dalších pracovních podmínkách a zaměstnaneckých benefitech naleznete na našich kariérních stránkách

Písemné nabídky se strukturovaným profesním životopisem v českém jazyce prosím zasílejte do 10. června 2022 na adresu kariera.magistrat@praha.eu. Do předmětu zprávy uveďte: Volné místo na dobu určitou – právník/právnička/PRP/2616/VM25/22/Se

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo
znalost práce na PC (MS Office), schopnost pracovat s právními informačními systémy (např. ASPI)
komunikační schopnosti, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu

Úředníkem podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR nebo cizím státním občanem s trvalým pobytem v ČR, dosáhla věku 18 let, je plně svéprávná, bezúhonná a ovládá český jazyk

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Přidáme vám na spoření, ať máte v důchodu víc. Proč zaměstnanci nemají zájem?

Na nabídky zaměstnavatelů, kteří poskytují příspěvek na penzijní spoření, řada lidí nereaguje....více

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více