Manažer/ka provozu a BOZP/PO

Hledaná pozice

Místo práce: Chrastava (informace o místu práce: Chrastava)

Mzda: 35000 - 55000 Kč za měsíc

Požadavky na zaměstnance

Accu-tech s.r.o. je jako dceřiná firma německé společnosti Integral Accumulator součástí koncernu Freudenberg.
Firma se zabývá výrobou polotovarů pro výrobu akumulátorů do hydraulických systémů.

Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Manažer/-ka provozu a BOZP/PO

Místo výkonu práce: Accu-tech s.r.o, U Nisy 116, Chrastava – Dolní Chrastava

Co vás čeká:
- Postupné zapracování:
• Ve všech oblastech závodu (technické, výrobní, obchodní, administrativní i ekonomické),
• ve vybraných oblastech mateřské společnosti a koncernu (především BOZP,PO a ochrana životního prostředí),
• následná podpora vedení společnosti (jednatel, vedoucí výroby) převzetím specifických úkolů:
• v oblasti BOZP, PO a ochrany životního prostředí včetně převzetí již existující nebo vytváření nové dokumentace podle příslušných systémů managementu ve spolupráci s externími firmami a externí OOZ),
• sledování a zvyšování produktivity, výkonů a kvality ve všech segmentech výroby,
• vytváření a zlepšování plánovaných pracovních postupů,
• analýza potřeby investic, realizace a podpora investičních procesů,
• obstarávání procesů a nástrojů, jejich analýza a zlepšování,
• koordinace a spolupráce s partnery v mateřské společnosti i koncernu a reportování v rámci závodu a koncernu,
• v neposlední řadě Vás čeká průběžná účast na vzdělávacích seminářích a školeních jak externích, tak v rámci koncernu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• vzdělání technického směru (nejlépe strojírenství nebo procesní technika) ukončené alespoň titulem Bc.,
• velmi dobré znalosti anglického jazyka (jak písemné, tak ústní), znalosti německého jazyka výhodou,
• znalosti v oblastech třískového obrábění a/nebo tváření, první pracovní zkušenosti v těchto oblastech výhodou,
• znalosti v oblastech bezpečnosti strojů, BOZP, PO a ochrany životního prostředí výhodou,
• ochota cestovat (především při prvotní fázi zaučování a při následných seminářích a školeních),
• ochota vzdělávat se především v oblasti BOZP a PO s dlouhodobým cílem složení zkoušek OOZ.

Co vám můžeme nabídnout:
• mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice na úrovni vedení závodu,
• finanční benefity při splnění osobních úkolů a cílů v rámci závodu a mateřské společnosti,
• vlastní firemní kulturu malého závodu s důrazem na co nejméně komplikované interní procesy,
• možnost kariérního postupu jak ve vedení závodu, tak v rámci mateřské společnosti nebo koncernu,
• ostatní benefity náležející všem zaměstnancům společnosti.