Obchodní manažer / Business development manager

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nyní rozšiřujeme obchodní tým o kolegu Obchodní manažer / Business development manager , který se nezalekne ani následující věty: Specializujeme se na tvorbu velkých e-commerce infrastruktur složených z B2B shopů, B2C obchodů, mobilních aplikací a specializovaných online systémů jako např. SRM či B2B2C systémy. To vše potom propojujeme s ERP systémy a tvoříme pro klienty e-commerce ekosystémy. Úvodní představení Pokud se rozhlédneš okolo sebe, vidíš, jak se svět mění a značná část života se již odehrává v online prostředí. Tento trend se v posledních letech promítá také do oblasti e-commerce, a od začátku pandemie Covid-19 zažívá doslova revoluci. Společnost Avito vznikla za účelem podporovat růst oblasti e-commerce a prošla za svou historii prakticky každou její částí. Od tvorby webů, CRM a CMS systémů, přes B2B a B2C systémy, mobilní aplikace až po marketplaces. Nyní pracujeme na zajímavých projektech pro nadnárodní společnosti, ale pořád máme rádi práci i pro lokální srdcaře. Zkrátka spousta klientů chce řešit e-commerce a o zakázky není nouze. A bude líp nebo možná i hůř, jelikož momentálně jsme na hranici svých kapacit a klienty musíme odmítat. Proto zvaž své ambice a dovednosti, pošli nám svůj životopis a pojď vytvářet něco velkého. Co tě na této pozici čeká? •Produkty, které zákazníci potřebují. •Nároční klienti a obchodní partneři, o které je potřeba neustále pečovat. •Práce v kanceláři a dle potřeby výjezd na meeting u klienta. •Získávání nových klientů. •Obchodní dohled nad projekty v realizaci. •Péče o svěřené portfolio zákazníků. •Občas budeš potřebovat hodně redbullů, abys všechno zvládnul. Co na této pozici potřebuješ? •Zkušenost s prodejem software. •Povědomí o propojení offline procesů s online systémy. •Obchodní dovednosti a proklientský přístup. •Kultivovaný projev. •Odvahu, a to nejen k tomu vyrazit za klienty po D1. •U některých klientů budeš potřebovat angličtinu.

•Peníze jsou vždy až na prvním místě, takže budeš mít jistotu fixního platu a neomezené odměny z každé výhry. •Pro svůj osobní život a relax budeš moct využívat MULTISPORT kartu. •Výhodné slevy na zboží a výrobky našich klientů, od produktů pro mazlíčky, přes sportovní vybavení, elektroniku až po stavební materiál. •Počítej s občerstvením na pracovišti, •Občas home office, flexibilní pracovní dobu a 3 sick days. •Auto, telefon, počítač a další věci, které potřebuješ ke své práci. •Sídlíme v klidné části Brna s volnočasovým zázemím poblíž. Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, možnost práce na ŽL Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svoje CV s motivačním dopisem na adresu použijte odpovědní formulář

Požadavky na zaměstnance

•V práci nebudeš chtít být jen jeden z mnoha. Budeš chtít být skutečnou osobností u klientů i svých kolegů. •Budeš proaktivní a důležitější než pracovní doba, budou pro tebe výsledky. •Vyhovují ti spíše malé kanceláře a osobní koncentrace na práci než ruch open space. •Tvou výhodou bude znalost prostředí korporátů a zkušenosti v e-commerce. •Budeš vědět, co je tvým cílem za 3 roky. •Budeš mít jasnou představu v tom, proč chceš být součástí týmu Avita a proč má chtít Avito právě tebe.