3D CAD konstruktér | nový vývojový tým

Hledaná pozice

Místo práce: Telč (informace o místu práce: Telč)

Mzda: 45000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BUDUJEME NOVÝ VÝVOJOVÝ TÝM! MÁME AMBICIÓZNÍ PROJEKTY V RÁMCI EVROPY.
Nechceme šedou myšku, ale odvážnou šelmu!
Hýříš nápady? Rád/a vyvíjíš, vymýšlíš, tvoříš? Tady nás Tvé nápady zajímají!

Buď u zrodu nového, našlápnutého, vývojového oddělení!
Lokalita Vysočina nebo Brno!

Na této pozici budeš mít celý projekt od A až po Z - zadání do sériové výroby na starosti.

V první fázi budeš vývojovým konstruktérem, který:
- komunikuje se zákazníkem - dolaďuje design produktu a pracuje v programu 3D CAD/CATIA V5.
- komunikuje s kolegy v rámci Evropy.

Dále budeš zodpovědný za technické vedení "projektu":
- testování, oveření navrženého designu,
- spolupráce napříč firmou (výpočtáři, testovací laboratoř) a s kolegy ze zahraničí.

Konečná fáze:
- výroba prototypu - kontrola kvality, technologie a výroby - úzká spolupráce s kolegy jednotlivých oddělení.

TVŮJ CÍL: spuštění produktu do sériové výroby. A spokojený zákazník. :-)

Jiné výhody

* Pružná pracovní doba (Vysočina / Brno)
* Možnost Home Office
* Jazykové vzdělávání
* Roční bonus
* Týden dovolené navíc
* Zahraniční stáže/Mezinárodní spolupráce s kolegy
* Cafeterie
* Závodní stravování

Požadavky na zaměstnance

* VŠ vzdělání technického směru
* Znalost konstrukčních programů (3D) - CATIA, CAD SW
* Praxe 3-5 let v konstrukci v automotive průmyslu
* Anglický jazyk na úrovni B1/B2 - komunikace se zákazníky a dodavateli v rámci celého světa - ze začátku Ti kolegové rádi pomůžou! (němčina výhodou)
* Praktické zkušenosti 3D designu
* Ochota cestovat - Evropa, hlavně Německo