Vedoucí střediska – výroba rozvaděčů

Hledaná pozice

Místo práce: Kolín (informace o místu práce: Kolín)

Mzda: 49 500–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost AZ Elektrostav, a.s., jedna z nejkomplexnějších a nejvýznamnějších elektromontážních firem v České republice s realizací mnoha významných zakázek i v zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici: Vedoucí střediska – výroba rozvaděčů Místo výkonu AZ Elektrostav, a.s., Bobnická 2020, 288 01 Nymburk Co vás čeká: • budete provádět koordinaci výroby rozvaděčů NN pro transformační stanice, průmysl, technologické kontejnery • komunikace se zákazníky i dodavateli • příprava kalkulací dle podkladů od zákazníka (projekt + kusovník) • příprava nabídek dle zavedených vzorů • příprava a koordinace přípravy výrobní dokumentace • vedení výrobních zakázek – komunikace se zákazníkem při řešení změn a nejasností • výsledkem vaší práce bude vyrobený rozvaděč pod vaším vedením a kontrolou

Co vám můžeme nabídnout: • zajímavou a různorodou práci s použitím v moderních technologií • tvůrčí práci v perspektivní oblasti • dotovanou stravu, telefonní tarify, příspěvky na dovolenou atd. • trvalý pracovní poměr s místem výkonu práce v Nymburce • jednosměnný provoz • účast na zajímavých zahraničních projektech • 25 dnů dovolené • nadstandardní mzdové podmínky • nástupní mzda 50 000 Kč, po zkušební době dle výsledků možnost mzdového růstu • roční bonus • stabilní zaměstnavatel, moderní společnost • odborné vzdělávání a rozvoj V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.

Požadavky na zaměstnance

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: • min. středoškolské vzdělání s maturitou elektrotechnického směru - silnoproud, VŠ výhodou, nikoli podmínkou • organizační a vyjednávací dovednosti • znalost MS Office • znalost SW Eplan výhodou • vyhlášku 50/1978 §6 (vyšší uvítáme) • ŘP sk. B Výhodou bude, pokud budete mít praxi a zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů nízkého napětí.