Models.UradPrace.Cs

Místo práce: , ,

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 19730 - 31240 Kč

Nástup od: 1. 4. 2022

Poznámka: Náplň práce:- příprava nebo realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo části velkých investic,- zpracovávání návrhů investičních plánů,- příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce,- zpracování žádostí o dotace,- provádění stavebního dozoru,- příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení.- vyřizování žádostí o zřízení služebností (věcných břemen) včetně přípravy smluvPředpoklady pro vznik pracovního poměru:- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let,- občan České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt a ovládá český jazyk,- způsobilý k právním úkonům,- bezúhonný (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné služby, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena).Požadavky na uchazeče:- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou ve stavebním oboru- praxe ve stavebnictví vítána- výhodou znalosti oboru: zkušenosti při přípravě a realizaci investičních akcí, zkušenosti s dotacemi, znalost právních předpisů (zákon o obcích, zákon o veřejných zakázkách, stavební zákon).- řidičské oprávnění skupiny „B“, - znalost práce s PC na velmi dobré úrovni (Word, Excel, PowerPoint), orientace na internetu, schopnost získávat a zpracovávat data, emailová komunikace,- dobré společenské vystupování, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita,Písemná přihláška musí obsahovat:- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození zájemce,- státní příslušnost,- místo trvalého pobytu a kontaktní údaje,- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,- datum a podpis.K přihlášce je nutné doložit:- strukturovaný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech,- výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců),- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,Nabízíme:• 9. - 10. platová třída (podle Nařízeni vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě) + osobní příplatek (po zapracování),• zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, apod.),• dobré pracovní prostředí.Lhůta pro podání přihlášky:• písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 18. 02. 2022 do 11:00 hodin v podatelně Městského úřadu Cvikov, Náměstí Osvobození 63, 471 54 Cvikov, Cvikov I,• obálku je nutné označit slovy „NEOTVÍRAT – výběrové řízení SIT“.Na ústní pohovor budou následně pozváni vybraní uchazeči, kteří splnili požadavky uvedené v oznámení o výběrovém řízení a předložili požadované doklady.Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Logo Město Cvikov, IČO 00260410

Město Cvikov, IČO: 00260410

Kontakt
Podatelna, 487 829 010,

Další nabídky práce

Práce v oboru: Stavebnictví a reality, Technika, rozvoj

Lokality:

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Zaručená mzda končí. Ta nejnižší ale poroste rychleji

Místo politiků bude o růstu minimální mzdy nově rozhodovat předem daný vzoreček navázaný...více

Chcete neplacené volno? Kolik vás bude stát a s čím je třeba počítat

Kdy vám nestačí dovolená, můžete v zaměstnání požádat o neplacené volno. Poradíme, jak...více

Externí vedení účetnictví se finančně vyplatí

Stojíte před otázkou, zda mít vlastní účetní oddělení nebo se spolehnout na externí firmu?...více