Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Sociální služby města Jičína [1], Jičín, Jičín (informace o místu práce: Jičín)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 27430 Kč

Nástup od: 15. 2. 2022

Poznámka: Náplň práce: o činnosti v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném zněnío samostatné zajišťování a vedení agendy týkající se realizace sociálních služebo aktivní podílení se na vytváření nových metodiko poskytování sociálního poradenstvío systematické vedení pracovníků z oblasti přímé péče, účast na poradách, školení, odborných seminářích aj.Požadujeme: o VŠ/VOŠ vzdělání v souladu se zák. o sociálních službách č. 108/2006 Sb., v platném zněnío odborná praxe v sociální oblasti výhodouo komunikační a organizační schopnosti, samostatnosto psychická odolnost, flexibilita, ochota se dál vzdělávato řidičské oprávnění skupiny Bo znalost práce na PCNabízíme: o plný pracovní úvazek na dobu určitou s 3-měsíční zkušební dobou a možností prodloužení na dobu neurčitouo platové zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění (10. platová třída) o zajímavou a smysluplnou práci, zázemí stabilní organizace o zaměstnanecké benefityo nástup možný ihned nebo dle dohodyV případě zájmu zašlete přihlášku, strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším vzdělání na e-mail kaizrova@ssmj.cz nebo na adresu: Sociální služby města Jičína, Hofmanova 574, Jičín, a to do 31.1.2022V případě dalších dotazů můžete kontaktovat telefonicky Mgr. Kateřinu Kaizrovou na tel. č. 734 685 430, která Vám podá bližší informace.Výhody:5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvky s fondu kulturních a sociálních potřeb,

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Inzerující společnost

Logo Sociální služby města Jičína, IČO 70888167

Sociální služby města Jičína, IČO: 70888167

Hofmanova 574, 506 01 Jičín - Nové Město

Kontakt
Kateřina Kaizrová, 734685430, kaizrova@ssmj.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Zaručená mzda končí. Ta nejnižší ale poroste rychleji

Místo politiků bude o růstu minimální mzdy nově rozhodovat předem daný vzoreček navázaný...více

Chcete neplacené volno? Kolik vás bude stát a s čím je třeba počítat

Kdy vám nestačí dovolená, můžete v zaměstnání požádat o neplacené volno. Poradíme, jak...více

Externí vedení účetnictví se finančně vyplatí

Stojíte před otázkou, zda mít vlastní účetní oddělení nebo se spolehnout na externí firmu?...více