Models.UradPrace.Cs

Místo práce: KD Haus s.r.o., Písek, Milevsko (informace o místu práce: Milevsko)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 21000 - 26000 Kč

Nástup od: 27. 1. 2022

Poznámka: Pracovní náplň:- zpracovávání cenových nabídek - objednávky zboží a materiálů - jednání s dodavateli - provádění administrativních úkolů.Požadujeme:- SŠ s maturitou (stavební zaměření výhodou) . - znalost práce na PC (Word, Excel, efektivní vyhledávání informací na internetu) - zodpovědnou, pozitivní a komunikativní osobnost- samostatnost. Řidičský průkaz sk. B výhodou.Pracovní doba: 7 - 15:30 hod.Nabízíme: - HPP na dobu neurčitou (vhodné i pro absolventy SŠ a VŠ) - dobré platové ohodnocení s osobním ohodnocením - možnost dalšího profesního růstu - zázemí silné a stabilní společnosti - zaškolení pro danou pozici - příjemné pracovní klima a vstřícný kolektiv.První kontakt: Dolejší Radek, tel.: 774 448 832, e-mail: dolejsi@kdhaus.cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Inzerující společnost

KD Haus s.r.o., IČO: 26110695

5. května 257, 399 01 Milevsko - Milevsko

Kontakt
Radek Dolejší, 774 448 832, dolejsi@kdhaus.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Milevsko

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více