Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Obec Chorušice, Mělník, Chorušice (informace o místu práce: Chorušice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 16300 - 24810 Kč

Nástup od: 1. 4. 2022

Poznámka: Obecní úřad Chorušice oznamuje, že přijme pracovníkana obsazení pracovního místa – pracovník údržby majetku obce, řidič, opravář• místo výkonu práce: Obecní úřad Chorušice, obec Chorušice• pracovní poměr na dobu: určitou ( po zapracování dobu neurčitou )• předpokládaný termín nástupu: dle dohody• platové zařazení: 5. platová třída (v souladu se zákonem č.262/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, stanovuje nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů• pracovní úvazek: 40 hodin týdně – tj. úvazek 1,00• charakteristika vykonávané práce:údržba opravy majetku obce, příprava a kultivace půdy, zakládání trávníků, záhonů, komplexní péče o veřejnou zeleň, práce s motorovými stroji dle oprávnění, práce v lesním hospodářství ( výsadby, vyžínání, těžba dřeva, práce s motorovou pilou ),řízení a údržba, opravy motorových vozidel, přeprava osob,částečně úkony pečovatelské služby – dovoz obědů, nákupů, doprovod dětí,Další požadavky / předpoklady:Vzdělání – min. vyučen v oboru, ŘP : B, T / C, aktivní řidič, flexibilita, spolehlivost, nutnost získání nezbytných oprávnění ( motorová pila, výškové práce ), členství v jednotce sboru dobrovolných hasičů obce Chorušice,Přihláška musí obsahovat:jméno, příjmení a titul datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana datum podání přihlášky a podpis zájemce (uvedení platného telefonického kontaktu a emailové adresy nutné ke sjednání osobního pohovoru)K přihlášce zájemce dále připojí: strukturovaný životopis s uvedením údajů ( přesné názvy, kontakty ) o všech dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzděláníMísto a způsob a lhůta k podání přihlášky:Přihlášku možno podat osobně na Obecním úřadě Chorušice popřípadě zaslat poštou na adresu Obecní úřad Chorušice, Chorušice 89, 277 37 do 28.2.2022.Bližší informace na telefonním čísle 725 021 094Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného ze zájemců a zveřejnit novou nabídku.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Obec Chorušice, IČO: 00236861

Kontakt
Martin Bauer, 725 021 094, ou@chorusice.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Až o pět let dříve teď mohou jít do penze záchranáři a hasiči. Nově by se k nim měly přidat...více

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Ministerstvo práce a sociálních věcí připravuje novelu zákoníku práce. Počítá se zásadními...více

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Které novinky se týkají už příjmů za rok 2023 a které se naplno projeví až za rok? Jedinou...více

Partners Financial Services