Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Pečovatelská služba Brno - sever, Brno-město, Brno (informace o místu práce: Brno)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 24420 - 36000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka v sociálních službách pro pečovatelskou službu Pečovatelská služba Brno-sever - terénní služba.Očekáváme:˘ Vzdělání - alespoň střední vzdělání s výučním listem, sociálního zaměření - výhodou ˘ Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách -výhodou˘ Schopnost respektovat individuální zvláštnosti uživatelů, cílové skupiny˘ Schopnost a ochota pracovat v týmu˘ Schopnost samostatného rozhodování a rychlého jednání v nenadálé situaci˘ Základní dovednost práce na PCNabízíme:˘ Pestrou a zodpovědnou práci ˘ Jednosměnný provoz˘ Tým zkušených a vstřícných kolegů˘ Benefity v podobě Sick days, příspěvku na stravování, Fokus passPlatové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 5).Případné bližší informace podá: Bc. Kateřina Jílková, tel.: 770 110 290.V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete životopis na e-mailovou adresu: jilkova@cssbrno.cz, do předmětu napište, prosím, PSS.Informace o poskytovaných službách na www.css.brno.czVýběrové řízení:Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat ve stanoveném termínu na adrese Pečovatelská služba Brno-sever, Rotalova 1282/13, 614 00 Brno (o pořádání ústního pohovoru budou uchazeči, včetně přesného časového harmonogramu, informování telefonicky, případně emailem - pokud bude v životopise uveden).Výběrové řízení (ústní pohovor) se bude konat dne 09.02.2022Organizátor výběrového řízení si vyhrazuje právo termín ústního pohovoru měnit, o změně budou vybraní uchazeči informováni.Termín nástupu:Dle dohodyV PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAMĚSTNÁNÍ V NAŠÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACI JE NUTNÉ, ABY UCHAZEČ PROSTŘEDNICVÍM EMAILOVÉ ADRESY PROJEVIL SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, VČETNĚ POUČENÍ dle čl. 13 GDPR. Z EMAILOVÉ ADRESY MUSÍ BÝT ZŘEJMÉ, ŽE SE JEDNÁ O UCHAZEČE A STAČÍ PROHLÁŠENÍ, ŽE DANÝ DOKUMENT SI PŘEČETL, POROZUMĚL MU A SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM ÚDAJŮ SOUHLASÍ.SOUHLAS VČETNĚ POUČENÍ JE K DISPOZICI NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ORGANIZACE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA - NA ADRESE:http://www.css.brno.cz/volna-mistaVYPLNĚNÝ SOUHLAS MŮŽE BÝT ZASLÁN ROVNĚŽ FORMOU SCANU PODEPSANÉHO SOUHLASU, ELEKTRONICKOU FORMOU NA ADRESU:zjadinova@cssbrno.czCentrum sociálních služeb, příspěvková organizace si vyhrazuje právo výběrové zřízení zrušit, změnit jeho podmínky, případně nevybrat žádného uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace, IČO: 70887039

Kontakt
Jana Šťovíčkova, 541421920, 724322319,

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Až o pět let dříve teď mohou jít do penze záchranáři a hasiči. Nově by se k nim měly přidat...více

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Ministerstvo práce a sociálních věcí připravuje novelu zákoníku práce. Počítá se zásadními...více

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Které novinky se týkají už příjmů za rok 2023 a které se naplno projeví až za rok? Jedinou...více

Partners Financial Services