Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Statutární město Olomouc, Olomouc, Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 19730 - 28920 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Druh práce: výkon komplexní personální agendy statutárního města Olomouce zařazené v odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Olomouceplatová třída: 9. (dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.)1. Zákonné předpoklady:- státní občanství ČR; u fyzické osoby, která je cizím státním občanem, trvalý pobyt v České republice, - dosažení věku 18 let, - plná svéprávnost (respektive způsobilost k právním úkonům), - bezúhonnost, - znalost jednacího jazyka.2. Požadavky a předpoklady:dosažené vzděláníobor - vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, - ekonomického nebo humanitního směru,praxe - ve veřejné správě nebo v oblasti personalistiky výhodou,znalosti a dovednosti - samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, - vysoké pracovní nasazení,- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), - smysl pro týmovou práci,- velmi dobré organizační schopnosti,- schopnost analytického a koncepčního myšlení,- ochota soustavně se vzdělávat a učit novým postupům.3. Nabízíme: - možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje4. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 4. února 2022 POUZE na adresu: Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č. p. 583, Olomouc 779 11; telefon: 585 513 204/298/295/294. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.5. Náležitosti přihlášky jsou:- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu,- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,- datum a podpis uchazeče.6. K přihlášce je nutno přiložit:-strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.7. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Statutární město Olomouc, IČO: 00299308

Olomouc, Horní náměstí, PSČ 779 00

Kontakt
Informace, 585 513 204/294/295/298,

Další nabídky práce

Práce v oboru: Lidské zdroje a personalistika

Lokality: Olomouc

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Musí přidat i vám? Podívejte se, komu stoupne zaručená mzda

Musí přidat i vám? Podívejte se, komu stoupne zaručená mzda

Od ledna 2024 se mají zvýšit čtyři z osmi úrovní takzvané zaručené mzdy, navrhuje ministerstvo...více

Minimální mzda poroste o desetinu, říká Jurečka. Zaručená nestoupne všem

Minimální mzda poroste o desetinu, říká Jurečka. Zaručená nestoupne všem

Minimální mzda od ledna 2024 stoupne na 18 900 korun měsíčně ze současných 17 300 korun....více

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Průměrná hrubá mzda v letošním třetím čtvrtletí stoupla na 42 658 korun měsíčně. V porovnání...více

Partners Financial Services