Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace - Domov pro seniory Antošovice, Ostrava-město, Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 30660 - 45190 Kč

Nástup od: 1. 5. 2022

Poznámka: 1. kontakt: podání přihlášky viz text nížeBližší informace: tel: 601 698 591, e-mail: kkrenzelokova@ssso.czNáplň práce:- aplikace fyzioterapeutických metod vedoucích k obnov a udržení zdraví klientů, stanovení fyzioterapeutických diagnóz, vyhodnocení výsledného efektu, provádění skupinových i individuálních rehabilitací, dle doporučení lékařeKvalifikační požadavky:- vysokoškolské vzdělání (Bc. či Mgr.) nebo vyšší odborné vzdělání (DiS.) v oboru fyzioterapie dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném zněníPředpoklady:- bezúhonnost - zdravotní způsobilost- znalost práce na PC- komunikační dovednosti- laskavé a trpělivé chování k uživatelům - schopnost samostatné i týmové práce- organizační a řídící schopnosti- praxe v oboru min. 5 letNabízíme:- odpovídající platové ohodnocení - od 30 660 Kč do 45 190 Kč dle délky praxe, po zapracování přiznání osobního ohodnocení - 5 týdnů dovolené- zaměstnanecké benefity- další vzdělávání v oboru- pevná pracovní doba (7:00 - 15:30 h)- možnost spolupodílet se na vytvoření nového pracovního prostředíPředpokládaný nástup: 1.5.2022 - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitouLhůta pro podání přihlášky: do 11.2.2022 včetněZpůsob a místo podání:Vyplněnou přihlášku k výběrovému řízení, životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, ověřenou kopii osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu doručte v zalepené obálce označené "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PO č. 5/2022 NEOTVÍRAT'':- OSOBNĚ: na adresu Riegrova 1/3, 711 00 Ostrava - Hrušov- POŠTOU: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - HrušovVyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodu kdykoliv v průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Inzerující společnost

Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace, IČO: 10858083

Kontakt
Kateřina Krenželoková, 601 698 591, kkrenzelokova@ssso.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Až o pět let dříve teď mohou jít do penze záchranáři a hasiči. Nově by se k nim měly přidat...více

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Ministerstvo práce a sociálních věcí připravuje novelu zákoníku práce. Počítá se zásadními...více

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Které novinky se týkají už příjmů za rok 2023 a které se naplno projeví až za rok? Jedinou...více

Partners Financial Services