Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Město Loket, Sokolov, Loket (informace o místu práce: Loket)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 20000 - 30000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU ÚŘEDNÍKA dle §4 zák. č. 312/2002 Sb.:Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.PODMÍNKY PRO PŘIJETÍ:" středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením " minimálně 3 roky praxe" znalost příslušné legislativy " znalost práce s PC" dobré organizační a řídící schopnosti" samostatnost, zodpovědnost a komunikační schopnosti" časová flexibilita a odolnost proti stresu" osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správěVÝHODOU JE:" praxe ve veřejné správě" zvláštní odborná způsobilost" znalost cizích jazykůNABÍZÍME: " samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí v oblasti státní správy a samosprávy" nadprůměrné finanční ohodnocení " příjemné pracovní podmínky, systém zaměstnaneckých výhod a ideální dostupnost pracoviště v centru města Loket UCHAZEČ O ZAŘAZENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ PODÁ NA MĚSTSKÝ ÚŘAD LOKET PÍSEMNOU PŘIHLÁŠKU, která bude obsahovat náležitosti dle §7, odst. 4 zák. č. 312/2002 Sb.:" jméno, příjmení a titul " datum a místo narození " státní příslušnost" místo trvalého pobytu " číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu" datum a podpis (pro usnadnění komunikace telefonní spojení a elektronickou adresu) K PŘIHLÁŠCE BUDOU PŘIPOJENY DOKLADY dle §6, odst. 4 zák. č. 312/2002 Sb.:" životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností," výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál či úředně ověřená kopie), u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením," úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláníPÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY VČETNĚ PŘÍLOH DORUČÍ UCHAZEČ NA ADRESU: Městský úřad Loket, T. G. Masaryka 1/69, PSČ: 357 33nebo osobně do podatelny Městského úřadu Loketnejpozději do 18. února 2022Přihlášky doručené po tomto datu budou vyřazeny. Obálka označená " Výběrové řízení - zaměstnání " nebude v podatelně otevřena.Lhůta k doplnění dokladů či náležitostí je 10 dnů od ukončení příjmu přihlášek.Uchazeč nese veškeré náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly (§9, odst. 6 zák. č. 312/2002 Sb.)PO UKONČENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ" budou materiály zaslány zpět na Vámi uvedenou adresu nebo" po telefonické domluvě budou připraveny k vyzvednutí u tajemníka městského úřadu

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSV s maturitou

Inzerující společnost

Město Loket, IČO: 00259489

Kontakt
Jiří Vávra, tajemník městského úřadu, 352684063,

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Loket

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Až o pět let dříve teď mohou jít do penze záchranáři a hasiči. Nově by se k nim měly přidat...více

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Ministerstvo práce a sociálních věcí připravuje novelu zákoníku práce. Počítá se zásadními...více

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Které novinky se týkají už příjmů za rok 2023 a které se naplno projeví až za rok? Jedinou...více

Partners Financial Services