Models.UradPrace.Cs

Místo práce: KBC Group, Shared Service Center CZ-prac., Brno-město, Brno (informace o místu práce: Brno)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 35000 - 45000 Kč

Nástup od: 12. 1. 2022

Poznámka: Pracovní náplň:- vyvíjet, udržovat a zlepšovat BI reporty pro interní i externí použití - implementace v SAP Business Objects (BI4.x) a SAP Business Objects Data Services (ETL) - porozumět potřebám zúčastněných stran pro správný, zákaznicky orientovaný výstup- provozovat, vytvářet a udržovat ETL procesy - udržovat Datawarehouse a Business Objects Universe - pomáhat zlepšovat provozní procesy poskytováním srozumitelného obsahuPožadujeme:- znlaost angličtiny slovem i písmem- relevantní pracovní zkušenost buď s Business Objects, nebo jiným reportovacím nástrojem (předchozí pracovní zkušenost se SAP Business Objects 4.x, Web Intelligence, CMC a/nebo SAP Data Services je výhodou)- znalost SQL- schopnost rychle zvládnout komplexní datové modely- ochota dále se vzdělávat, učit novým poznatkům a sdílet je s kolegy- analytické schopnosti a schopnost umět srozumitelně komunikovat složitou problematiku- flexibilního týmového hráče- výhodou je znalost securities services 25 dní dovolené- 3 dny osobního volna- stravenková karta, systém benefitů Cafeteria, Multisport karta- školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a rolí- možnost práce z domovaSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSV s maturitou

Inzerující společnost

KBC Group, Shared Service Center CZ, IČO: 28516869

Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

Kontakt
Jan Kajzar, , sso.career.cz@kbc.com

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Brno

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více