Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Město Cheb -007, Cheb, Cheb (informace o místu práce: Cheb)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 23000 - 32000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka/úřednice odboru správních činností a obecní živnostenský úřad.Druh práce: úředník/úřednice oddělení správních agendPlatová třída: 9Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností ChebTermín nástupu: 1. března 2022 nebo podle dohodyPracovní poměr na dobu neurčitouPracovní doba: Po+St 7:30 -17:00 h (pružná pracovní doba), Út+Čt+Pá 8:00-14:00 h (pružná pracovní doba).Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR- věk minimálně 18 let- způsobilost k právním úkonům- bezúhonnost- ovládání jednacího jazyka.Minimální požadavky úřadu:- střední vzdělání s maturitní zkouškou- organizační a komunikační schopnosti- rámcová znalost zákona č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných číslech a o změně některých zákonů, v platném znění- rámcová znalost zákona č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, v platném znění- rámcová znalost zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, v platném znění - oblast městské autobusové dopravy- dobrá uživatelská znalost práce s PC.Výhodou:- praxe ve státní správě- řidičské oprávnění skup. B- osvědčení o odborné způsobilosti při vedení evidence obyvatel a vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů (OPCD) nebo v silniční dopravě.Nabízíme:- odborné vedení v adaptačním procesu- pět týdnů dovolené- tři dny indispozičního volna- pružná pracovní doba- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravenky, příspěvek na ošatné, příspěvek na kulturní, společenské akce a zájezdy, příspěvek na dovolenou, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění po odpracování 1 roku, příspěvek na dopravu do zaměstnání při dojíždění nad 15 km), profesní růst a prohlubování znalostí.Výčet dokladů, které je nutné předložit:- vyplněná přihláška do výběrového řízení (tiskopis je k dispozici v podatelně Městského úřadu Cheb a na internetových stránkách www.cheb.cz)- strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech a dovednostech uchazeče- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.Lhůta pro podání přihlášek: do 4. 2. 2022 (včetně), přihlášky doručené po stanoveném termínu budou vyřazeny.Bližší informace o pracovním místě: Bc. Jana Hrdličková, tel. č. 354 440 207, e-mail: hrdlickova@cheb.czMísto a způsob podání přihlášky: osobně na podatelně Městského úřadu Cheb nebo písemně na adrese: Městský úřad Cheb, odbor kanceláře starosty, Pavlína Skoupá, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 14, 350 20 Cheb 1.Termín výběrového řízení: 9. 2. 2022 (místo a čas bude upřesněn telefonicky).Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Nabízené výhody

  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu do zaměstnání při dojíždění nad 15 km
  • Dovolená navíc - pět týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Město Cheb, IČO: 00253979

Kontakt
Jana Hrdličková, 354440207, hrdlickova@cheb.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Cheb

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Kdo půjde dřív do důchodu? Jurečka chce rozšířit náročné profese

Až o pět let dříve teď mohou jít do penze záchranáři a hasiči. Nově by se k nim měly přidat...více

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Chystá se převrat v zákoníku práce. Cílí hlavně na problémisty

Ministerstvo práce a sociálních věcí připravuje novelu zákoníku práce. Počítá se zásadními...více

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Změny v daňovém přiznání. Na co si dát letos pozor?

Které novinky se týkají už příjmů za rok 2023 a které se naplno projeví až za rok? Jedinou...více

Partners Financial Services