Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Flídr metal s.r.o., Svitavy, Široký Důl (informace o místu práce: Široký Důl)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Třísměnný provoz

Mzda: 24000 - 30000 Kč

Nástup od: 1. 2. 2022

Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: provádění průběžné výrobní kontroly výroby dle kontrolních a pracovních návodek a kontrolního plánu včetně vedení záznamů o kontrole, zpracování záznamů kvality a měrových protokolů při vzorkování, měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování), profiloměru a pomocí běžných měřidel, identifikace neshod, koordinace okamžitých opatření, likvidace neshodných dílů, péče o kontrolních přípravky a měřidla ve spolupráci s metrologemPOŽADAVKY: SŠ v oboru strojírenství výhodou, schopnost číst technickou dokumentaci, znalost nástrojů kvality a požadavků automotive výhodou, týmová práce, důslednost., samostatnost, orientace na kvalitně odvedenou práci, efektivní komunikace, znalost AJ výhodou!NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, flexibilní pracovní dobu 7,5 hodiny denně, zvýhodněné telefonní tarify, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměny, plánujeme výstavbu bytů pro své zaměstnance, které budou zásobovány energií z vlastního energocentraKONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem nebo osobně

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Inzerující společnost

Flídr metal s.r.o., IČO: 60110813

Široký Důl 200, 572 01 Široký Důl - Široký Důl

Kontakt
Veronika Vejrková, HR Manager, 732 516 723, Vejrková.veronika@flidr.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více