Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s., Hradec Králové, Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 25000 - 30000 Kč

Nástup od: 1. 2. 2022

Poznámka: - Náplň práce: údržba strojů a zařízení v zázemí servisu, údržba servisní infrastruktury pravidelná údržba dle návodů, odstraňování závad z revizí, řešení poruch, brusky, centrální kompresor a rozvod tlakového vzduchu, centrální vysavač úklidového zázemí, údržba a opravy vrat, ručního nářadí, údržba zdvihacích zařízení, zařízení čerpací stanice, technologie lakovny, činnosti pro chod výdejny nářadí. atd. - pracovní doba po - pá, 6:00 - 14:00 hod.Požadujeme: vyučení v oboru technického směru (automobilní, elektro, provozní, strojní)zodpovědný přístup k práci, řidičské oprávnění skupiny B, základní obsluha PC (email, MS Office)Výhodou: řidičské oprávnění skupiny C, T, elektro kvalifikace vyhláška 50, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku, praxi na obdobné poziciNabízíme: rozšíření řidičského oprávnění na sk. D a získání průkazu profesní způsobilosti v podmínkách naší autoškoly, zajímavou a rozmanitou práci; poskytneme Vám zdarma pracovní oděv a ochranné pomůcky, zázemí stabilní firmy, přátelský pracovní kolektiv, finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3%, příspěvek na stravování, stravenky (výběr ze 3 jídel, závodní jídelna), odměny při významných pracovních a životních jubileích, pravidelná školení pro Váš profesní růst, 5 týdnů dovolenézvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9 000 Kč), zvýhodněné tarify od T-mobile, jistota pravidelného příjmuKontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s., IČO: 25267213

Pouchovská 153/52, 500 03 Hradec Králové - Věkoše

Kontakt
Vítková, Kocman, 495 089 231, 703 157 000, 603 568 571, nabor@dpmhk.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více