Příležitost pro OZP včetně náborového příspěvku

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, abyste se u nás cítil/a co nejlépe
* Máme pochopení pro specifické potřeby spojené se zdravotním omezením
* Velmi zajímavé platové ohodnocení + benefity na míru. Je libo relax na masáži nebo pohoda u dobrého filmu v kině, či Netflix v pohodlí domova?
* Možnost volby pracovního úvazku dle osobních preferencí - prostě co Vám tělo dovolí
* Práce z domova po zaučení - pokud potřebujete své známé prostředí.
* 20 dní dovolené + 10 zdravotního volna = 30 dní relaxu
* Příspěvek na stravování, volnočasová Benefit Plus karta – protože zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita
* Přátelský kolektiv a vedení, co umí naslouchat a podporovat

Máte invalidní důchod a hledáte práci, která se umí přizpůsobit? Pro sociální podnik Kolibřík CSR, který nabízí pracovní pozice v bankovnictví, logistice a administrativě hledáme OZP kandidáty. Hledáme OZP zaměstnance, kteří ocení práci na míru, která se umí přizpůsobit Vašim specifickým potřebám.

Rozrůstáme se a obsazujeme oddělení, v němž pomáháme s obsluhou zákazníků banky (po telefonu, emailem). Hledáme nového parťáka či parťačku na pozici Klientský pracovník v oblasti bankovnictví.

Neváhejte a staňte se součástí týmu Kolibřík CSR. Rádi Vás u nás přivítáme a odměníme NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM 10 000 Kč!

* Udělejte první krok a zašlete nám Váš životopis.
* Pak už je míček na naší straně - zavoláme si a domluvíme osobní pohovor.
* Těšíme se na Vás u kávy, u které probereme detaily této pozice a popřípadě si projdeme další pracovní nabídky ve Vašem regionu.
* Nabídneme Vám náš propracovaný Bonusový program, v němž máte mimo jiné volné vstupné do kina, zdarma masáže, možnost firemního taxi, zdarma firemní půjčky, 13. plat, dovolená navíc a mnohem více.

Požadavky na zaměstnance

* Jste rád kamarád/ka s PC a s dnešními i technologiemi? internetové bankovnictví, chytrý telefon
* Učíte se rád/a nové věci?
* Máte maturitu?
* Nabíjí Vás komunikace s lidmi, pomáhat druhým, kteří si na druhém konci telefonní linky nevědí s něčím rady?
* Máte dobrý pocit z dobře odvedené práce, kdy zákazník "odchází" spokojen?
*ANO? TAK ČTI DÁL!

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více