Mistr výroby

Místo práce: Kralice na Hané (informace o místu práce: Kralice na Hané)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu nákupu nových strojů rozšiřujeme tým mistrů.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

- Zodpovídat za zajištění a plnění všech stanovených cílů výrobního provozu, za splnění měsíčních a ročních ekonomických ukazatelů výroby.
- Řídit a organizovat práci operátorů výroby a vypracovávat denní rozpisy pracovníků (ať každý ví, co má dělat).
- Komunikovat se svými podřízenými, vést je a hodnotit, být pro ně podporou, dbát na jejich rozvoj.
- Nově přijaté pracovníky seznamovat s pravidly bezpečnosti, kvality a ochrany životního prostředí na pracovišti, dohlížet na jejich zácvik.
- Zajišťovat maximální hospodárnost ve výrobě.
- Zabezpečovat dodržování platných právních a jiných předpisů týkajících se pracovní kázně, vést podřízené pracovníky k pracovní kázni, oceňovat jejich iniciativu a pracovní úsilí a zajišťovat, aby k porušování pracovní kázně a nesplnění pracovních povinností nedocházelo, případné porušení pracovní kázně řešit provedením účinných opatření.
- Plnit další úkoly dle pokynů svého nadřízeného.

Jiné výhody

- Čisté a moderní pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- Firemní stravování - obědy za 20 či 25 Kč
- Poukázky na volnočasové aktivity 2.000,- Kč / rok
- Příspěvek na penzijní připojištění 500,- Kč / měsíc
- Nadstandardní příplatky
- Akce pro zaměstnance
- Možnost kariérního postupu

Požadavky na zaměstnance

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

- Máte předešlou praxi na pozici Mistr.
- Máte zkušenosti s procesním řízením.
- Jste schopni vést tým lidí a zorganizovat si práci.
- Domluvíte se anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni.
- Zvládnete pracovat na PC.
- A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit se a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres.