Asistent/ka PPC specialisty (student VŠ)

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Mzda: 100 Kč za hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

* Ze začátku budeš dostávat jen dílčí úkoly - čeká tě třeba zpracování analýz a zakládání kampaní
* V rámci své práce budeš hodně komunikovat nejen s našimi specialisty a odbornými konzultanty, ale i přímo se zákazníky
* Zúčastníš se školení od předních českých PPC specialistů, oborových konferencí a zajímavých workshopů
* Postupem času dostaneš na starost svoje zakázky
* Tvojí prací pak bude správa a optimalizace PPC kampaní v inzertních systémech AdWords a Sklik

Jiné výhody

K tomu nabízíme:

* Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem
* Pravidelná školení a mentoring
* Přátelské kolegy a neformální firemní prostředí
* Možnost sportovního i společenského vyžití :)
* Flexibilní pracovní dobu, kterou si nastavíš dle potřeb

Požadavky na zaměstnance

Víš co znamená online marketing a PPC reklamy? Bude to pro tebe výhoda. Pokud ne, neboj, vše tě u nás naučíme! Hledáme juniora, který našim PPCčkařům pomůže se správou větších i menších projektů. Hodně tě toho hodně naučíme. Od tebe vyžadujeme základní znalosti v onlinu a chuť stát se v budoucnu specialistou.

Nejlépe mezi nás zapadneš, pokud:

* Jsi student VŠ, který si umí organizovat práci a logika ti není cizí
* Libuješ si v pořádku, jsi přesný/á jako hodinky a analytické myšlení je tvá silná stránka
* Máš týmového ducha a rád/a pomůžeš našim seniorním PPC specialistům s menšími zakázkami
* Máš chuť se učit vše, co zatím neumíš. Protože my ti dáme prostor se vzdělávat a senioři ti předají své know-how
* Máš čas alespoň 20 hodin týdně - to je minimum, abys mezi nás co nejrychleji zapadl/a a naučila se potřebné
* Máš zájem o online marketing
* Jsi z Pardubic nebo okolí